Kategorie: , Tag:

Kolczyki z kurkami i żołędziami

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Diabeł tkwi w szczegółach.

Te ręcznie robione kolczyki będą niesamowitym dodatkiem do twojej codziennej garderoby. Dzięki swoim barwom, wkomponują się w stonowany, ciemny ubiór i będzie pięknie kontrastował z jasnymi ciuchami.

130 

Na stanie

Kolczyki z kurkami, żołędziami i jadeitem żółtym.

Te kolczyki z kurkami mają w sobie coś intrygującego i magicznego. Będą ciekawym prezentem nie tylko dla miłośników grzybów, ale również dla osób które chcą swoimi dodatkami wnieść szczyptę magii i fantastyki do swojego życia.

Leśna sceneria zawsze wprawia mnie w zachwyt. Grzyby, rośliny, zwierzęta, wszystko to chciałoby się zatrzymać i zabrać do domu. Dzięki sztuce możemy to zrobić! Możemy stworzyć cokolwiek nam przyjdzie do głowy i uczynić z tej ozdoby swój ulubiony dodatek do odzieży czy mieszkania.

Piękna ozdoba, przygotowana z dbałością o każdy szczegół.

Te ręcznie robione kolczyki zostały zrobione z masy polimerowej, a następnie pomalowane farbami akrylowymi. Do rzeźb zaczepiłam mocne bigle ze stali chirurgicznej, dzięki czemu możesz bezpiecznie je nosić w uszach. Całość zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu kolory na ozdobie nie będą blaknąć i możesz spokojnie ją nosić, bez obawy o zarysowania.

Wymiary

Długość: 8 cm
Szerokość: 2 cm
Głębokość (rzeźba): 1,5 cm
Waga: 12 g

Z czego zrobiony?

– masa polimerowa
– farby akrylowe
– bigle
– kółeczka
– jadeit

Pieprznik jadalny (Cantharellus cibarius) inaczej zwany kurką, jest bardzo popularnym i cenionym przez grzybiarzy grzybem. Co ciekawe, kurka jest nazywana też “grzybem żydowskim”, ponieważ nie jest atakowany przez owady, dzięki czemu jest koszerny i może być spożywany przez ortodoksyjnych żydów.

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!

Kolczyki z kurkami i żołędziami (Unique Fantasy Objects)
Kolczyki z kurkami i żołędziami

Na stanie