Kategorie: , Tag:

Kolczyki z wężem lancetogłów mleczny

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Oryginale kolczyki z czerwonymi wężami.

Te piękne węże swoim pięknem, mogą przynieść na twarz obdarowanej osoby duży uśmiech. Jako wiszące kolczyki będą pasować zarówno do bardziej eleganckich strojów, jak i tych luźniejszych, codziennych.

 

100 

Na stanie

Magiczne, wiszące kolczyki.

Jeśli potrzebujesz oryginalnej biżuterii, to te ręcznie robione kolczyki z wężem, to strzał w dziesiątkę. Wąż ten nie tylko przyciągnie miłośników gadów, ale i wszystkich, którzy lubią oryginalny styl. Jeśli znasz kogoś, kto ucieszyłby się z takiego prezentu, podaruj mu go! 🙂

Uwielbiam węże. Kiedy ludzie pytają się mnie czy jestem kociarzem, czy psiarzem, odpowiadam, że jestem gadziarą (albo reptilianinem, jak kto woli). Węże, jaszczurki, żółwie, wszystkie chciałabym mieć. Nic dziwnego, że pojawiają się one dosyć często na moich pracach.

Gad prawie jak żywy.

Te ręcznie robione kolczyki zostały zrobione z masy polimerowej, a następnie pomalowane farbami akrylowymi. Do rzeźb zaczepiłam mocne bigle oraz łańcuszki ze stali chirurgicznej, dzięki czemu możesz bezpiecznie je nosić w uszach. Całość zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu kolory na ozdobie nie będą blaknąć i możesz spokojnie ją nosić, bez obawy o zarysowania.

Wymiary

Długość: 8 cm
Szerokość: 1,5 cm
Głębokość (rzeźba): 0,5 cm
Waga: 3 g

Z czego zrobiony?

– masa polimerowa
– farby akrylowe
– bigle
– kółeczka

Lancetogłów mleczny (Lampropeltis triangulum) znany pod nazwą “wąż mleczny” wywodzi się od błędnego przeświadczenia farmerów, że węże tego gatunku wypijają mleko z krowich wymion. Z tego powodu gady te były przez wiele lat prześladowane.

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!

Kolczyki z wężem lancetogłów mleczny (Unique Fantasy Objects)
Kolczyki z wężem lancetogłów mleczny

Na stanie