Wydruk obrazu ze ślimakiem

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Dla fanów niecodziennych dekoracji.

Ożyw swoje wnętrze i dodaj mu niepowtarzalny klimat dzięki obrazowi z grafiką ze ślimakiem. To wyjątkowe dzieło sztuki zostało stworzone z wielką pasją i inspiracją, które wkładam w każdą swoją ilustrację. Obraz przedstawiający ślimaka doda przestrzeni wyjątkowej atmosfery i tajemniczości.

 

50 

Na stanie

Wydruk obrazu ze ślimakiem.

Namalowanie obrazu to czasochłonny proces, stąd nic dziwnego, że ceny obrazów mogą sprawić, że szczęka opada. Ja uwielbiam dzielić się swoją sztuką i miłością, którą w nią przelewam dlatego jestem przeszczęśliwa, że mogę zaoferować moje obrazy w formie drukowanej reprodukcji, w bardziej przystępnej cenie.

Miałam obawy, że „to nie będzie to samo co oryginał” i że obraz straci swój urok, ale były one bezpodstawne. Drukowane na wysokiej jakości płótnie, te reprodukcje zachowują oryginalny charakter i piękno moich obrazów. Każdy obraz przenosi Cię w magiczny świat, w którym grzyby, ćmy i inne stworzenia nabierają życia. Możesz je umieścić na ścianie w swoim domu, biurze lub dać je jako wyjątkowy prezent dla bliskiej osoby. Ożyw swoje wnętrze tymi kolorowymi obrazami i pozwól, aby magia zagościła w Twoim życiu dzięki moim ilustracjom.

Umieść mój obraz na ścianie, by cieszyć się jego pięknem.

Obraz wydrukowany jest na specjalnym matowym płótnie, które idealnie odwzorowuje kolory oryginalnego obrazu. Fotoobraz jest odporny na wodę i zarysowania, więc możesz się nim cieszyć przez długie lata.

Wymiary

Długość: 20 cm
Szerokość: 30 cm

Z czego zrobiony?

– wydruk na płótnie

Ślimak winniczek (Helix pomatia) jest największym ślimakiem w Polsce i jednym z największych w Europie. Gatunek jadalny. W związku z nadmierną eksploatacją wprowadzono uregulowania dotyczące pozyskiwania ślimaka winniczka ze środowiska.

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!

Wydruk obrazu ze ślimakiem (Unique Fantasy Objects)
Wydruk obrazu ze ślimakiem

Na stanie