Kategoria: Tag:

Luterko ozdobione świecącymi pomarańczowymi grzybkami

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Gęsto jak w lesie.

To ręcznie ozdobione lusterko zapewni nie lada doznań wizualnych. Pomarańczowe grzybki, które świecą po włączeniu lampek, subtelnie wpasują się do wystroju każdego wnętrza. Powieś lusterko, zrelaksuj się i podziwiaj unikalne piękno tej dekoracji.

 

250 

Na stanie

Luterko ozdobione świecącymi pomarańczowymi grzybkami.

Każdemu kto tak jak ja lubi użytkowe ozdoby i kocha naturę, na pewno spodoba się to lusterko. To idealna dekoracja dla tych, którzy cenią sobie czas na relaks i odpoczynek.

Pomysł na tą ozdobę powstał podczas moich leśnych wędrówek. W lasach jest pełno kolorowych grzybów, które przyciągają nasz wzrok swoimi niesamowitymi kształtami i kolorami. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykorzystywać je jako inspiracja do tworzenia. Dzięki temu możemy cieszyć się ich pięknym wyglądem, bez niszczenia roślinności.

Kolorowa dekoracja, nie powstała bez nakładu pracy.

Lusterko ozdobiłam grzybkami, które wyrzeźbiłam w modelinie i pomalowałam farbami akrylowymi. Grzybki świecą się, po włączeniu lampek LED. Całość zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu kolory na ozdobie nie będą blaknąć i możesz spokojnie ją powiesić, a sprzątanie z kurzu, będzie dużo łatwiejsze.

Wymiary

Długość: 23 cm
Szerokość: 13 cm
Głębokość (ramka, rzeźba): 2,5 cm
Waga: 395 g

Z czego zrobiony?

– drewno
– lusterko
– masa polimerowa
– farby akrylowe
– wysuszone naturalne elementy
– lampki LED na płaskie baterie CR2032
– lapis lazuli

Aktualnie opisano 120 tys. grzybów, ale eksperci sądzą, że na świecie może być ich niecałe 4 miliony. Większość stanowią grzyby mikroskopijne, które odgrywają ogromną rolę w medycynie i rolnictwie. To właśnie im zawdzięczamy antybiotyki. Niektóre gatunki pleśni wykorzystywane są do produkcji wina i serów. Drożdże wykorzystuje się np. w piekarnictwie.

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!

Luterko ozdobione świecącymi pomarańczowymi grzybkami (Unique Fantasy Objects)
Luterko ozdobione świecącymi pomarańczowymi grzybkami

Na stanie