Wydruk obrazu z ćmą i muchomorami

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Inspirujące dzieło do twojego domu!

Ożyw swoje wnętrze i dodaj mu niepowtarzalny klimat dzięki obrazowi z grafiką z ćmą i muchomorami. To wyjątkowe dzieło sztuki zostało stworzone z wielką pasją i inspiracją, które wkładam w każdą swoją ilustrację. Obraz przedstawiający piękną ćmę i muchomory doda przestrzeni wyjątkowej atmosfery i tajemniczości.

 

50 

Na stanie

Wydruk obrazu z ćmą i muchomorami.

Namalowanie obrazu to czasochłonny proces, stąd nic dziwnego, że ceny obrazów mogą sprawić, że szczęka opada. Ja uwielbiam dzielić się swoją sztuką i miłością, którą w nią przelewam dlatego jestem przeszczęśliwa, że mogę zaoferować moje obrazy w formie drukowanej reprodukcji, w bardziej przystępnej cenie.

Miałam obawy, że „to nie będzie to samo co oryginał” i że obraz straci swój urok, ale były one bezpodstawne. Drukowane na wysokiej jakości, zapewniającym żywe kolory PCV, te reprodukcje zachowują oryginalny charakter i piękno moich obrazów. Każdy obraz przenosi Cię w magiczny świat, w którym grzyby, ćmy i inne stworzenia nabierają życia. Możesz je umieścić na ścianie w swoim domu, biurze lub dać je jako wyjątkowy prezent dla bliskiej osoby. Ożyw swoje wnętrze tymi kolorowymi obrazami i pozwól, aby magia zagościła w Twoim życiu dzięki moim ilustracjom.

Umieść mój obraz na ścianie, by cieszyć się jego pięknem.

Obraz wydrukowany jest na specjalnej tablicy PCV, która idealnie odwzorowuje kolory oryginalnego obrazu. Tablica odporna na warunki atmosferyczne, więc możesz się nim cieszyć przez długie lata.

Wymiary

Długość: 40 cm
Szerokość: 30 cm

Z czego zrobiony?

– wydruk na tablicy PCV

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!

Wydruk obrazu z ćmą i muchomorami (Unique Fantasy Objects)
Wydruk obrazu z ćmą i muchomorami

Na stanie