Zakładka z muchomorami

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Zwykła-niezwykła zakładka z muchomorami.

Magiczny upominek dla każdego fana nie tylko fantastyki i grzybów, ale i zaczytanych miłośników tradycyjnych książek. Idealnie sprawdzi się jako dodatek do większego prezentu albo upominek na mniejsze okazje.

15 

Cieszący oko gadżet dla miłośników książek.

Przed moją fantastyczną przygodą z rzeźbieniem byłam ilustratorką i miłość do tworzenia obrazów i grafik nigdy mnie nie opuściła. Uwielbiam przelewać fantastyczne wizje z mojej głowy zarówno na rzeźby, jak i na papier. Pracując słucham ebooków i podcastów, ale w wolnych chwilach lubię złapać za tradycyjną książkę. Nie ma to jak poczuć teksturę papieru pod palcami i „ciężar” historii w dłoni.

Uwielbiam kiedy otwieram książkę w miejscu, w którym przerwałam czytanie i między stronami wita mnie kolorowa, ciekawa zakładka. Mam nadzieję, że moje ilustracje również umili Ci ten magiczny moment kiedy na powrót zanurzasz się w czytaną opowieść.

Autorska ilustracja, przeniesiona na kolorowe zakładki do książki.

Grafikę na zakładce, jak większość moich prac zainspirowała moja miłość do magicznego świata natury i fantastyki. Wysoka jakość druku, na błyszczącym papierze sprawia, że ilustracja ożywa i mieni się pięknymi barwami.

Wymiary

Długość: 17 cm
Szerokość: 6 cm

Z czego zrobiony?

– papier błyszczący

Muchomor czerwony (Amanita muscaria) mimo, że jest grzybem trującym, to jest również najbardziej rozpoznawalnym grzybem na świecie. Występuje w różnych kulturach, bajkach dla dzieci i przesądach. Plemiona syberyjskie oraz Indianie Ameryki Południowej spożywali muchomora czerwonego, żeby wprowadzić się w stan religijnego odurzenia.

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!

Zakładka z muchomorami (Unique Fantasy Objects)
Zakładka z muchomorami