Zakładka z fioletowymi grzybami

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Zwykła-niezwykła zakładka z fioletowymi grzybami.

Magiczny upominek dla każdego fana nie tylko fantastyki i grzybów, ale i zaczytanych miłośników tradycyjnych książek. Idealnie sprawdzi się jako dodatek do większego prezentu albo upominek na mniejsze okazje.

15 

Cieszący oko gadżet dla miłośników książek.

Przed moją fantastyczną przygodą z rzeźbieniem byłam ilustratorką i miłość do tworzenia obrazów i grafik nigdy mnie nie opuściła. Uwielbiam przelewać fantastyczne wizje z mojej głowy zarówno na rzeźby, jak i na papier. Pracując słucham ebooków i podcastów, ale w wolnych chwilach lubię złapać za tradycyjną książkę. Nie ma to jak poczuć teksturę papieru pod palcami i „ciężar” historii w dłoni.

Uwielbiam kiedy otwieram książkę w miejscu, w którym przerwałam czytanie i między stronami wita mnie kolorowa, ciekawa zakładka. Mam nadzieję, że moje ilustracje również umili Ci ten magiczny moment kiedy na powrót zanurzasz się w czytaną opowieść.

Kolorowy świat, zaklęty w papierze.

Grafikę na zakładce, jak większość moich prac zainspirowała moja miłość do magicznego świata natury i fantastyki. Wysoka jakość druku, na błyszczącym papierze sprawia, że ilustracja ożywa i mieni się pięknymi barwami.

Wymiary

Długość: 17 cm
Szerokość: 6 cm

Z czego zrobiony?

– papier błyszczący

Lakówka ametystowa (Laccaria amethystina), występuje dosyć powszechnie, nawet w Polsce. Rośnie nie tylko w lasach, ale również i parkach i ogrodach. Rośnie najobficiej tam, gdzie w glebie jest dużo amoniaku i azotu.

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!

Zakładka z fioletowymi grzybami (Unique Fantasy Objects)
Zakładka z fioletowymi grzybami