Kategoria: Tag:

Zakładka z niebieskimi grzybami

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Zwykła-niezwykła zakładka z niebieskimi grzybami.

Magiczny upominek dla każdego fana nie tylko fantastyki i grzybów, ale i zaczytanych miłośników tradycyjnych książek. Idealnie sprawdzi się jako dodatek do większego prezentu albo upominek na mniejsze okazje.

15 

Zakładka z niebieskimi grzybami (Unique Fantasy Objects)
Zakładka z niebieskimi grzybami

15 

Cieszący oko gadżet dla miłośników książek.

Przed moją fantastyczną przygodą z rzeźbieniem byłam ilustratorką i miłość do tworzenia obrazów i grafik nigdy mnie nie opuściła. Uwielbiam przelewać fantastyczne wizje z mojej głowy zarówno na rzeźby, jak i na papier. Pracując słucham ebooków i podcastów, ale w wolnych chwilach lubię złapać za tradycyjną książkę. Nie ma to jak poczuć teksturę papieru pod palcami i „ciężar” historii w dłoni.

Uwielbiam kiedy otwieram książkę w miejscu, w którym przerwałam czytanie i między stronami wita mnie kolorowa, ciekawa zakładka. Mam nadzieję, że moje ilustracje również umili Ci ten magiczny moment kiedy na powrót zanurzasz się w czytaną opowieść.

Kolorowy świat, zaklęty w papierze.

Grafikę na zakładce, jak większość moich prac zainspirowała moja miłość do magicznego świata natury i fantastyki. Wysoka jakość druku, na błyszczącym papierze sprawia, że ilustracja ożywa i mieni się pięknymi barwami.

Wymiary

Długość: 17 cm
Szerokość: 6 cm

Z czego zrobiony?

– papier błyszczący

Entoloma hochstetteri, jest pięknym, niebieskim grzybem, występującym w Nowej Zelandii i Indiach. Maorysi nazwali ten grzyb werewere-kokako, ponieważ kolor przypomina im policzki ptaka kōkako (Koralnik modropłatkowy). Ten piękny grzyb był przedstawiony na znaczkach oraz 50 dolarowym banknocie w Nowej Zelandii .

1. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości. 

2. Produkt delikatny. 

3. Należy unikać wody, wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości.

4. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

5. Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!