Ania z Unique Fantasy Objects

Najczęściej zadawane pytania.

Kilka porad, jak dbać o ozdobę:
Unikaj wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości, wody i pozostawiania przedmiotów w bardzo wilgotnych pomieszczeniach, jak łazienka.
Czyść lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.
Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność 🙂
Do każdego zamówienia dodaję również instrukcję jak dbać o produkty, także bez obaw!

Tak! Każda moja praca jest oryginalna i unikatowa, dlatego różnią się od siebie i nie ma dwóch takich samych. Możesz śmiało podesłać mi zdjęcia, na których mogę się inspirować.
Także jeśli szukasz czegoś specjalnego, spodobała ci się jakaś ozdoba, a już jej nie ma, napisz do mnie!

Używam różnych mediów artystycznych, od kartki, akrylowych farb, po modelinę, drewno i dłuta. Moje rzeźby powstają z masy polimerowej. Przy każdej ofercie jest dokładny opis z czego została dana praca wykonana. Przykładam jak największą uwagę do tego, by moje prace były wytrzymałe i byście mogli się cieszyć nimi jak najdłużej.

Tak, wysyłam! Jeśli jesteś zainteresowana/ny taką przesyłką, napisz do mnie i uzgodnimy wszystko!

Owszem. Informację o tym zawsze podaję na moich social media Instagram i Facebook (zapraszam do obserwowania)!

Wszystkie produkty w sklepie są gotowe do wysyłki i zostaną wysłane w 1-3 dni roboczych, po otrzymaniu opłaty.
W przypadku zamówień indywidualnych, datę wykonania i dostarczenia przedmiotu ustalamy indywidualnie.
Wszystkie paczki nadawane są jako priorytet i powinny być u Ciebie do 3 dni roboczych, jednak mogą zdarzyć się opóźnienia ze strony przewoźników (zwłaszcza w okresie świątecznym). Po nadaniu paczki, dostaniesz ode mnie numer do śledzenia paczki.

Tak! Moim priorytetem jest dopilnowanie, aby Twoja przesyłka dotarła w idealnym stanie, ale także aby nie przyczyniać się do nadmiaru plastiku na Ziemi. Każdy element paczki jest biodegradowalny i został przeze mnie pieczołowicie przygotowany. Elementy opakowania możesz wykorzystać jako pakunek dla kogoś innego lub po prostu wyrzucić, nie martwiąc się o zanieczyszczenie środowiska.

Tak, jak najbardziej! Zawsze z chęcią przetrzymam kilka dni wybrany produkt. Jeśli jednak po ustalonym terminie nie będzie z tobą kontaktu, przedmiot wróci z powrotem do sklepu, gdzie będzie można go normalnie kupić. 

Jak najbardziej! Jeśli dana przesyłka ma być prezentem i ma iść od razu do obdarowanej osoby, napisz do mnie, a dorzucę do przesyłki dedykowany list lub życzenia 🙂