Zakładka z ćmą księżycówką amerykańską

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Cieszący oko gadżet dla miłośników książek.

Magiczny upominek dla każdego fana nie tylko fantastyki i owadów, ale i zaczytanych miłośników tradycyjnych książek. Idealnie sprawdzi się jako dodatek do większego prezentu albo upominek na mniejsze okazje.

 

15 

Zakładka z ćmą księżycówką amerykańską.

Przed moją fantastyczną przygodą z rzeźbieniem byłam ilustratorką i miłość do tworzenia obrazów i grafik nigdy mnie nie opuściła. Uwielbiam przelewać kolorowe wizje z mojej głowy zarówno na rzeźby, jak i na papier. Pracując słucham ebooków i podcastów, ale w wolnych chwilach lubię złapać za tradycyjną książkę. Nie ma to jak poczuć teksturę papieru pod palcami i „ciężar” historii w dłoni.

Uwielbiam kiedy otwieram książkę w miejscu, w którym przerwałam czytanie i między stronami wita mnie kolorowa, ciekawa zakładka. Mam nadzieję, że moje ilustracje również umili Ci ten magiczny moment kiedy na powrót zanurzasz się w czytaną opowieść.

Autorska ilustracja, przeniesiona na kolorowe zakładki do książki.

Grafikę na zakładce, jak większość moich prac zainspirowała moja miłość do magicznego świata natury. Wysoka jakość druku, na błyszczącym papierze sprawia, że ilustracja ożywa i mieni się pięknymi barwami.

Wymiary

Długość: 17 cm
Szerokość: 6 cm

Z czego zrobiony?

– papier błyszczący

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!

Zakładka z ćmą księżycówką amerykańską (Unique Fantasy Objects)
Zakładka z ćmą księżycówką amerykańską