Obraz z ćmami i zielonymi liśćmi

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Inspirujące dzieło do twojego domu!

Ożyw swoje wnętrze i dodaj mu niepowtarzalny klimat dzięki obrazowi z grafiką z ćmiami i zielonymi liśćmi. To wyjątkowe dzieło sztuki zostało stworzone z wielką pasją i inspiracją, które wkładam w każdą swoją ilustrację. Obraz przedstawiający piękne ćmy doda przestrzeni wyjątkowej atmosfery i tajemniczości.

 

50 

Na stanie

Obraz z ćmami i zielonymi liśćmi (Unique Fantasy Objects)
Obraz z ćmami i zielonymi liśćmi

50 

Wydruk obrazu z ćmami i zielonymi liśćmi.

Namalowanie obrazu to czasochłonny proces, stąd nic dziwnego, że ceny obrazów mogą sprawić, że szczęka opada. Ja uwielbiam dzielić się swoją sztuką i miłością, którą w nią przelewam dlatego jestem przeszczęśliwa, że mogę zaoferować moje obrazy w formie drukowanej reprodukcji, w bardziej przystępnej cenie.

Miałam obawy, że „to nie będzie to samo co oryginał” i że obraz straci swój urok, ale były one bezpodstawne. Drukowane na wysokiej jakości płótnie, te reprodukcje zachowują oryginalny charakter i piękno moich obrazów. Każdy obraz przenosi Cię w magiczny świat, w którym grzyby, ćmy i inne stworzenia nabierają życia. Możesz je umieścić na ścianie w swoim domu, biurze lub dać je jako wyjątkowy prezent dla bliskiej osoby. Ożyw swoje wnętrze tymi kolorowymi obrazami i pozwól, aby magia zagościła w Twoim życiu dzięki moim ilustracjom.

Umieść mój obraz na ścianie, by cieszyć się jego pięknem.

Obraz wydrukowany jest na specjalnym matowym płótnie, które idealnie odwzorowuje kolory oryginalnego obrazu. Fotoobraz jest odporny na wodę i zarysowania, więc możesz się nim cieszyć przez długie lata.

Wymiary

Długość: 20 cm
Szerokość: 20 cm

Z czego zrobiony?

– wydruk na płótnie

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!