Kategorie: , Tag:

Spinka grzebień do włosów z rzeźbą żaby

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Żabia ozdoba w twoich włosach.

Piękna i oryginalna spinka z żabą na liściu, na pewno będzie cudownie pasować do każdej magicznej kreacji. Wepnij ją we włosy i ciesz się oryginalnym stylem każdego dnia.

 

140 

Na stanie

Grzebień do włosów z rzeźbą żaby.

Ta spinka będzie idealnym prezentem na różne okazje. Możesz ją również podarować komuś bliskiemu twemu sercu, kto lubi magiczne ozdoby, leśny klimat i odrobinę tajemniczości.

Uwielbiam podczas spacerów wsłuchiwać się w rechot żab. Jest w tym coś uspokajającego i odprężającego. Same żaby są na tyle ciekawymi i interesującymi stworzeniami, że mogłabym się na nie patrzeć godzinami. To właśnie dlatego ozdobiłam tą spinkę rzeźbą żaby.

Prawie jak prawdziwe, a zrobione z masy.

Ta ręcznie robiona spinka została zrobiona z masy polimerowej, a następnie pomalowana farbami akrylowymi. Rzeźbę zaczepiłam do bazy spinki-grzebienia, dzięki czemu możesz wpiąć ją we włosy włosy. Całość zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu kolory na ozdobie nie będą blaknąć i możesz spokojnie ją nosić, bez obawy o zarysowania.

Wymiary

Długość: 8 cm
Szerokość: 6 cm
Głębokość: 1 cm
Waga: 11 g

Z czego zrobiony?

– masa polimerowa
– farby akrylowe
– baza spinki grzebień 6,5 cm x 3,5 cm

Rzekotka drzewna (Ranoidea chloris) jest gatunkiem żaby występującej w Australii. Ten gatunek żaby jest związany z lasami deszczowymi, wilgotnymi lasami twardolistnymi i lasami. Może być trzymany jako zwierzę domowe za odpowiednim zezwoleniem.

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!

Spinka grzebień do włosów z rzeźbą żaby (Unique Fantasy Objects)
Spinka grzebień do włosów z rzeźbą żaby

Na stanie