Broszka z grzybem smardz

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Uroczy grzybek, który uzupełnią twój styl.

Jeśli chcesz dodać swojej odzieży szczyptę magii i oryginalności, to te smardze idealnie się do tego nadadzą. Ta ręcznie robiona broszka będzie pięknie wyglądać na każdym ubraniu, dzięki swoim naturalnym kolorom. Wepnij je w swój ulubiony sweter czy płaszcz i ciesz się piękną ozdobą.

100 

Na stanie

Broszka z pięknym smardzem.

Broszki, które kiedyś były bardzo popularne, znowu wracają do łask. Nic dziwnego, bowiem świetnym elementem każdego ubioru, niezależnie od wieku i stylu. Możesz ją śmiało podarować bliskiej osobie, która lubi magiczne i nietypowe ozdoby. Czy znacie kogoś kto na co dzień nosi grzyby? Pewnie nie i dlatego ta broszka, wyróżni twój nietypowy styl.

Pomysł na tę broszkę powstał podczas moich leśnych wędrówek. W lasach jest pełno pięknych grzybów, które przyciągają nasz wzrok swoimi niesamowitymi kształtami i kolorami. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykorzystywać je jako inspiracja do tworzenia. Dzięki temu możemy cieszyć się ich pięknym wyglądem, bez niszczenia roślinności.

Niewielka rzecz, przygotowana z wielką pieczołowitością.

Grzybek został własnoręcznie wyrzeźbiony z modeliny, a następnie pomalowany farbami, tak by kolorami przypominał prawdziwe grzyby. Grzyb umieszczony jest na bazie broszki, dzięki czemu możesz przypiąć ją gdziekolwiek zechcesz. Całość zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu kolory na ozdobie nie będą blaknąć i możesz spokojnie ją nosić, bez obawy o zarysowania.

Wymiary

Długość: 5 cm
Szerokość: 2 cm
Głębokość: 1,5 cm
Waga: 8 g

Z czego zrobiony?

– masa polimerowa
– farby akrylowe
– baza do broszki

Smardz jadalny (Morchella esculenta) jest przez grzybiarzy uważany za jeden z najsmaczniejszych grzybów, jednak nie wolno go spożywać na surowo. Niestety w Polsce występują rzadko, dlatego grzybiarze muszą szukać ich w Czechach lub Słowacji.

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!

Broszka z grzybem smardz (Unique Fantasy Objects)
Broszka z grzybem smardz

Na stanie