Kategorie: , Tagi: ,

Spinka z grzybkami i motylem niedźwiedziówka babkówka

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Spinka z grzybkami i motylem niedźwiedziówka babkówka.

Ręcznie robione spinki do włosów to piękny i użytkowy dodatek do twojego stroju. Pasują nie tylko do luźnych kreacji, ale również do tych bardziej eleganckich.

180 

Na stanie

Natura zaklęta w spinkę.

Spinki mogą być ciekawym i niepowtarzalnym prezentem na różne okoliczności. Jeśli szukasz pomysłu na podarunek dla kogoś kto kocha owady, jesienne barwy lub po prostu docenia oryginalne prezenty, to ta spinka nada się idealnie.

Obserwacja natury, może przynieść sporo ekscytacji i radości. Daje to nieograniczoną wolność i swobodę, a także kształci wyobraźnię. Dlatego idealnie nadaje się jako inspiracja do tworzenia pięknej biżuterii.

Lekka niczym motyl.

Ta ręcznie robiona spinka została zrobiona z modeliny, a następnie pomalowana farbami akrylowymi. Rzeźbę zaczepiłam do bazy spinki, dzięki czemu możesz spiąć włosy. Całość zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu kolory na ozdobie nie będą blaknąć i możesz spokojnie ją nosić, bez obawy o zarysowania.

Wymiary

Długość: 4 cm
Długość spinki: 8 cm
Szerokość: 9 cm
Głębokość: 2 cm
Waga: 20 g

Z czego zrobiony?

– glina polimerowa
– farby akrylowe
– spinka

Niedźwiedziówka babkówka (Parasemia plantaginis) jest motylem występującym w Europie, Azji i Ameryce Północnej. W Polsce bardzo licznie występuje w górach i Bieszczadach, ale można go również spotkać w lasach i na polanach. Niestety ciężko je spotkać, ponieważ zazwyczaj latają wieczorami.

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!

Spinka z grzybkami i motylem niedźwiedziówka babkówka (Unique Fantasy Objects)
Spinka z grzybkami i motylem niedźwiedziówka babkówka

Na stanie