Kategoria: Tag:

Ozdoba na ścianę z gałązek i rzeźbą borowika

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Borowik szlachetny (Boletus edulis), zwany prawdziwkiem, jest jednym z najbardziej znanych grzybów w Polsce. W krajach słowiańskich jego walory smakowe, są doceniane od setek lat. Co ciekawe, największy borowik jakiego znaleziono w Polsce, ważył aż 7,5 kg!

100 

Na stanie

Ozdoba tylko dla grzybiarzy?

Ta ręcznie robiona dekoracja będzie wyglądać pięknie w każdym domu. Dzięki naturalnym kolorom, będzie pięknie wyglądać na jasnych ścianach oraz w mieszkaniach, gdzie znajdują się drewniane elementy. Patrząc na ten obrazek na ścianę, będziesz mógł się poczuć jak podczas grzybobrania.

Rzeźba borowika przyczepiona do wieńca, wykonanego z gałązek.

Jeśli szukasz prezentu dla kogoś kto uwielbia grzybobrania, lubi spędzać czas na łonie przyrody, lub po prostu ceni sobie oryginalne i niecodzienne dodatki do domu, to ta ozdoba na ścianę idealnie się do tego nada.

Wędrując po lesie zawsze zbieram wyschnięte porosty i mchy, małe gałązki i inne drobiazgi, którymi ozdabiam swoje prace. Postanowiłam zrobić krok dalej i na poważnie rozpoczęłam swoją przygodę z grzybobraniem. Bartek, który jest moim mentorem w temacie i grzyby zbiera od dziecka, opowiada często o borowikach, czyli prawdziwkach. Niestety ostatnio nie mieliśmy do nich szczęścia. Skoro nie udało mi się ich zbyt wiele znaleźć, postanowiłam kilka wyrzeźbić i tak trafiły one na moje prace.

Gęsto, jak to w leśnej ściółce bywa.

Rzeźbę borowika przyczepiłam do drewnianego wieńca, wykonanego z gałązek. Wieniec ozdobiłam leśną ściółką. Znajdziesz tu patyczki, mchy, porosty i liście. Same grzybki są wyrzeźbione z modeliny Całość pomalowałam farbami, tak by nadać im naturalny kolor. Wszystko zabezpieczyłam specjalnym lakierem, dzięki któremu kolory nie będą blaknąć i łatwiej pozbędziesz się kurzu.

Wymiary

Długość: 18 cm
Szerokość: 18 cm
Głębokość (drewniana deska, rzeźba): 5 cm
Waga: 74 g

Z czego zrobiony?

– wieniec z gałązek
– glina polimerowa
– farby akrylowe
– wysuszone naturalne elementy
– łańcuszek

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!

Ozdoba na ścianę z gałązek i rzeźbą borowika (Unique Fantasy Objects)
Ozdoba na ścianę z gałązek i rzeźbą borowika

Na stanie