Pudełko w kształcie dyni w kapeluszu

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Dynia (Cucurbita L.) pochodzi z Ameryki Południowej. W Peru i w Meksyku dynie były spożywane już ponad 8000 lat temu. Odkryli ją Indianie, mieszkający na terenach obecnego Peru, którzy wierzyli, że dynie powstały z ciał zmarłych bogów i w związku z tym były przedmiotem kultu. Mimo tego dynia stanowiła główny składnik ich pożywienia, a wydrążone owoce wykorzystywali do celów praktycznych, robiąc z nich misy, naczynia. Wraz z odkryciem Ameryki dynia przybyła wreszcie z Ameryki do Europy.

100 

Na stanie

Dla wszystkich tych, którzy lubią nietypowe ozdoby.

To ręcznie wykonane pudełeczko, jest świetnym prezentem dla każdego kto lubi trochę puścić wodze fantazji. Bo kto pomyślałby, że ta dynia może ukrywać w sobie skrytkę! Jeśli znasz jakiś marzycieli, a może sam jesteś człowiekiem bujającym w obłokach, to ta oryginalna, użytkowa dekoracja będzie idealna dla ciebie!

Dla wszystkich kochających klimat halloween.

Jeśli w twoim domu brakuje oryginalnych ozdób, to ta jest idealna dla ciebie. Pudełko zaklęte w magicznej dyni, to świetny pomysł na magiczny prezent. Możesz ozdobić nim swoją półkę z książkami, biurko, a nawet stolik nocny. Możesz w niej trzymać przyprawy, olejki, a kto wie, może znajdziesz dla niej jeszcze inne zastosowanie?

Halloween jest jednym z bardziej wyczekiwanych przeze mnie dni. Przez cały rok wymyślam kostium, w który przebiorę się tego dnia. Uwielbiam wszystko co związane ze strasznymi i niecodziennymi ozdobami, dlatego postanowiłam stworzyć trochę tego magicznego klimatu, rzeźbiąc to pudełko.

Magiczne pudełko na magiczny pyłek.

Podstawą tej ozdoby jest pudełko, które otoczyłam modeliną, nadałam jej kształt dyni, a następnie upiekłam w piekarniku. Dzięki temu ozdoba jest twarda i wytrzymała. Następnie pomalowałam ją farbami akrylowymi i zabezpieczyłam specjalnym lakierem, który chroni farbę przed blaknięciem i zarysowaniami.

Wymiary

Wysokość: 10 cm
Szerokość kapelusza: 8,5 cm
Szerokość: 8 cm
Waga: 89 g

Z czego zrobiony?

– szklane pudełko
– glina polimerowa
– farby akrylowe

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!

Pudełko w kształcie dyni w kapeluszu (Unique Fantasy Objects)
Pudełko w kształcie dyni w kapeluszu

Na stanie