Świecznik chatka na kurzej nóżce

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Świecznik na kurzej nóżce.

Postaw ten ręcznie robiony świecznik w salonie, a na pewno nie ujdzie uwadze twoim gościom. Ciesz się niecodzienną ozdobą, gdziekolwiek zechcesz. Piękne połączenie drewna, zieleni, książek i eliksirów idealnie wpasuje się do pomieszczeń w rustykalnym stylu, ale i w bardziej klasyczny, a nawet nowoczesny wystrój.

600 

Na stanie

Świecznik chatka na kurzej nóżce (Unique Fantasy Objects)
Świecznik chatka na kurzej nóżce

600 

Dla wszystkich magicznych ludzi.

Jeśli szukasz prezentu dla kogoś kto fascynuje się magią, czarami lub po prostu jest wiedźmą lub wiedźminem 😉 to ten świecznik jest dla tej osoby. Podaruj ją komuś w prezencie, a na pewno zapamięta ten prezent na bardzo długo.

Czarownice i magiczne rzeczy, są bardzo wdzięcznym i ciekawym tematem w sztuce. Można stworzyć cokolwiek sobie ktoś wymarzy, nawet jeśli dana rzecz nie istnieje w prawdziwym życiu. Nic dziwnego, że takie tematy przyciągają bardzo wiele osób.

Z miłości do baśni i mitologii.

Baza świecznika jest wykonana z drewna. Podłoga, ściany i mebelki są własnoręcznie podziurawione i wyrzeźbione, tak żeby wyglądały jak stare deski. Książki i kartki wykonane są z papieru, a eliksiry własnoręcznie zrobiłam z koralików. Całość dopełniłam elementami z różnych mediów artystycznych. Wszystko pomalowałam farbami akrylowymi. Dodatkowo przyczepiłam do świecznika suszoną leśną ściółkę. Kociołek wykonany jest z drewna, a w środku znajduje się świeczka o zapachu zielonej herbaty. Na koniec całość zabezpieczyłam lakierem akrylowym, dzięki czemu kolory nabrały poświaty i nie będą blaknąć.

Wymiary

Wysokość: 40 cm
Szerokość: 20 cm
Głębokość: 18 cm
Waga: 893 g

Z czego zrobiony?

– modelina
– drewno
– glina
– farby akrylowe
– gałęzie
– papier
– jedwab
– świeczka zapachowa

Wiedźma (strigis), to w dawnych wierzeniach istota półdemoniczne, pozostająca w ścisłym związku z ludźmi lub ich duszami. Według dawnych wierzeń ludowych i w baśniach wiedźma to kobieta mająca związek ze złymi mocami. Pierwotnie, prawdopodobnie aż do połowy IX wieku na terenach wschodnich słowiańszczyzny, owo określenie nie negatywnego wydźwięku. W wyniku szerzenia się chrześcijaństwa i piętnowania rytuałów ludowych i pogańskich zwyczaj gromadzenia i przechowywania wiedzy przez osoby w wybranych rodach uległ zapomnieniu. Wiedźmy oskarżano o czary, dlatego obecnie wiedźma często utożsamiana jest z czarownicą.

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!