Świecznik chatka na kurzej nóżce

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Świecznik na kurzej nóżce.

Postaw ten ręcznie robiony świecznik w salonie, a na pewno nie ujdzie uwadze twoim gościom. Ciesz się niecodzienną ozdobą, gdziekolwiek zechcesz. Piękne połączenie drewna, zieleni, książek i eliksirów idealnie wpasuje się do pomieszczeń w rustykalnym stylu, ale i w bardziej klasyczny, a nawet nowoczesny wystrój.

600 

Na stanie

Dla wszystkich magicznych ludzi.

Jeśli szukasz prezentu dla kogoś kto fascynuje się magią, czarami lub po prostu jest wiedźmą lub wiedźminem 😉 to ten świecznik jest dla tej osoby. Podaruj ją komuś w prezencie, a na pewno zapamięta ten prezent na bardzo długo.

Czarownice i magiczne rzeczy, są bardzo wdzięcznym i ciekawym tematem w sztuce. Można stworzyć cokolwiek sobie ktoś wymarzy, nawet jeśli dana rzecz nie istnieje w prawdziwym życiu. Nic dziwnego, że takie tematy przyciągają bardzo wiele osób.

Z miłości do baśni i mitologii.

Baza świecznika jest wykonana z drewna. Podłoga, ściany i mebelki są własnoręcznie podziurawione i wyrzeźbione, tak żeby wyglądały jak stare deski. Książki i kartki wykonane są z papieru, a eliksiry własnoręcznie zrobiłam z koralików. Całość dopełniłam elementami z różnych mediów artystycznych. Wszystko pomalowałam farbami akrylowymi. Dodatkowo przyczepiłam do świecznika suszoną leśną ściółkę. Kociołek wykonany jest z drewna, a w środku znajduje się świeczka o zapachu zielonej herbaty. Na koniec całość zabezpieczyłam lakierem akrylowym, dzięki czemu kolory nabrały poświaty i nie będą blaknąć.

Wymiary

Wysokość: 40 cm
Szerokość: 20 cm
Głębokość: 18 cm
Waga: 893 g

Z czego zrobiony?

– modelina
– drewno
– glina
– farby akrylowe
– gałęzie
– papier
– jedwab
– świeczka zapachowa

Wiedźma (strigis), to w dawnych wierzeniach istota półdemoniczne, pozostająca w ścisłym związku z ludźmi lub ich duszami. Według dawnych wierzeń ludowych i w baśniach wiedźma to kobieta mająca związek ze złymi mocami. Pierwotnie, prawdopodobnie aż do połowy IX wieku na terenach wschodnich słowiańszczyzny, owo określenie nie negatywnego wydźwięku. W wyniku szerzenia się chrześcijaństwa i piętnowania rytuałów ludowych i pogańskich zwyczaj gromadzenia i przechowywania wiedzy przez osoby w wybranych rodach uległ zapomnieniu. Wiedźmy oskarżano o czary, dlatego obecnie wiedźma często utożsamiana jest z czarownicą.

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!

Świecznik chatka na kurzej nóżce (Unique Fantasy Objects)
Świecznik chatka na kurzej nóżce

Na stanie