Kategorie: , Tagi: ,

Pudełeczko w kształcie niebieskiego grzybka

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Dla osób lubiących egzotyczny klimat w swoim domu.

Leśne dodatki do domu potrafią nadać pomieszczeniu charakteru i koloru. To ręcznie wykonane pudełko nie dość, że pięknie wygląda, to jeszcze można w nim ukryć swoje skarby. Postaw je w swoim mieszkaniu, a na pewno przyciągnie wzrok twoich gości.

 

230 

Na stanie

Pudełeczko w kształcie niebieskiego grzybka z ważką łunica czerwona .

To pudełko będzie idealnym dodatkiem do domu, dla osób ceniących unikalne dekoracje. Jeśli uwielbiasz dalekie wycieczki, chcesz nadać koloru swojemu mieszkaniu lub szukasz oryginalnego pomysłu na prezent, to pudełko może być rozwiązaniem!

Czasem zdarza się, że natrafię w internecie na zdjęcie grzybów o tak intensywnych kolorach, że aż ciężko mi uwierzyć, że są one prawdziwe. Tak było i w przypadku tego nowozelandzkiego grzyba. Niestety w przypadku bardziej “egzotycznych” okazów, czasem ciężko jest znaleźć informacje o nich, dlatego później spędzam godziny na szukaniu i dokształcaniu się.

Piękne, ręcznie robione ozdoby.

Podstawą tej ozdoby jest szklane pudełko, które otoczyłam masą polimerową i nadałam jej kształtu grzybka. Następnie pomalowałam ją farbami akrylowymi i zabezpieczyłam specjalnym lakierem, który chroni farbę przed blaknięciem i zarysowaniami.

Wymiary

Wysokość: 12 cm
Szerokość: 6,5 cm
Waga: 213 g

Z czego zrobiony?

– masa polimerowa
– farby akrylowe
– szklane pudełko

Entoloma hochstetteri, jest pięknym, niebieskim grzybem, występującym w Nowej Zelandii i Indiach. Maorysi nazwali ten grzyb werewere-kokako, ponieważ kolor przypomina im policzki ptaka kōkako (Koralnik modropłatkowy). Ten piękny grzyb był przedstawiony na znaczkach oraz 50 dolarowym banknocie w Nowej Zelandii .

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!

Pudełeczko w kształcie niebieskiego grzybka (Unique Fantasy Objects)
Pudełeczko w kształcie niebieskiego grzybka

Na stanie