Kategorie: , Tagi: ,

Szklane pudełeczko w kształcie borowika z żukiem

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Magiczna ozdoba, dla magicznych ludzi.

To ręcznie wykonane pudełeczko, jest świetnym prezentem dla każdego kto lubi trochę puścić wodze fantazji. Bo kto pomyślałby, że ten uroczy grzybek może ukrywać w sobie skrytkę! Jeśli znasz jakiś marzycieli, a może sam jesteś człowiekiem bujającym w obłokach, to ta oryginalna, użytkowa dekoracja będzie idealna dla ciebie!

230 

Na stanie

Szklane pudełeczko w kształcie borowika z żukiem.

Jeśli w twoim domu brakuje oryginalnych ozdób, to ta jest idealna dla ciebie. Piękne szklane pudełko zaklęte w magicznym grzybie, to świetny pomysł na magiczny prezent. Możesz ozdobić nim swoją półkę z książkami, biurko, a nawet stolik nocny. Możesz w niej trzymać przyprawy, olejki, a kto wie, może znajdziesz dla niej jeszcze inne zastosowanie?

Wędrując po lesie zawsze zbieram wyschnięte porosty i mchy, małe gałązki i inne drobiazgi, którymi ozdabiam swoje prace. Postanowiłam zrobić krok dalej i na poważnie rozpoczęłam swoją przygodę z grzybobraniem. Bartek, który jest moim mentorem w temacie i grzyby zbiera od dziecka, opowiada często o borowikach, czyli prawdziwkach. Niestety ostatnio nie mieliśmy do nich szczęścia. Skoro nie udało mi się ich zbyt wiele znaleźć, postanowiłam kilka wyrzeźbić i tak trafiły one na moje prace.

Magiczne pudełko z magiczną skrytką.

Podstawą tej ozdoby jest szklane pudełko, które otoczyłam masą polimerową i nadałam jej kształtu grzybka. Następnie pomalowałam ją farbami akrylowymi i zabezpieczyłam specjalnym lakierem, który chroni farbę przed blaknięciem i zarysowaniami.

Wymiary

Wysokość: 8,5 cm
Szerokość: 7 cm
Waga: 179 g

Z czego zrobiony?

– masa polimerowa
– farby akrylowe
– szklane pudełko

Borowik szlachetny (Boletus edulis), zwany prawdziwkiem, jest jednym z najbardziej znanych grzybów w Polsce. W krajach słowiańskich jego walory smakowe, są doceniane od setek lat. Co ciekawe, największy borowik jakiego znaleziono w Polsce, ważył 7,5 kg!

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!

Szklane pudełeczko w kształcie borowika z żukiem (Unique Fantasy Objects)
Szklane pudełeczko w kształcie borowika z żukiem

Na stanie