Kategorie: , Tagi: ,

Naszyjnik z rzeźbami kurek, ważek i jaspisem

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Leśne grzyby na twojej szyi.

Naszyjnik jest zawsze udanym prezentem, a naszyjnik z kurkami, na pewno będzie oryginalnym i niecodziennym podarunkiem. Piękny naszyjnik z kurkami i jaspisem na pewno będą cudownie pasować do każdej kreacji.

 

130 

Na stanie

Naszyjnik z rzeźbami kurek, ważek i jaspisem.

Ten ręcznie robiony naszyjnik z kurkami, będzie idealnym prezentem dla każdego zapalonego grzybiarza, jak i dla osób uwielbiających przebywać na łonie natury. Możesz je również podarować komuś bliskiemu twemu sercu, tak “o”, bez powodu 😉 Takie prezenty są najlepsze i pochodzą prosto z serca.

Grzyby są wdzięcznym tematem do tworzenia. Piękne, różnobarwne główki wystające wśród zieleni liści i traw, przyciągają wzrok ciekawskich. Te barwy, idealnie ze sobą współgrają. Tworząc ten naszyjnik, chciałam żeby wyglądały jak miniaturowy kawałek natury prosto z lasu.

Grzybki prawie jak prawdziwe.

Całość została własnoręcznie wyrzeźbiona z masy polimerowej, a następnie pomalowana farbami akrylowymi. Całość osadzona jest na kamieniu jaspis krajobrazowy. Do wisiorka zaczepiłam mocne kółeczko oraz sznurek. Całość zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu kolory na ozdobie nie będą blaknąć i możesz spokojnie ją nosić, bez obawy o zarysowania.

Wymiary

Długość: 5,5 cm
Szerokość: 4,5 cm
Głębokość: 1,5 cm
Waga: 12 g

Z czego zrobiony?

– masa polimerowa
– farby akrylowe
– sznurek
– metalowe kółko
– jaspis krajobrazowy

Pieprznik jadalny (Cantharellus cibarius) inaczej zwany kurką, jest bardzo popularnym i cenionym przez grzybiarzy grzybem. Co ciekawe, kurka jest nazywana też “grzybem żydowskim”, ponieważ nie jest atakowany przez owady, dzięki czemu jest koszerny i może być spożywany przez ortodoksyjnych żydów.

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!

Naszyjnik z rzeźbami kurek, ważek i jaspisem (Unique Fantasy Objects)
Naszyjnik z rzeźbami kurek, ważek i jaspisem

Na stanie