Kategorie: , Tag:

Naszyjnik z niedźwiedziówką hebe i agatem

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Podaruj sobie odrobinę magii.

Ręcznie robiona biżuteria to najlepszy dodatek do twojej stylizacji. Możesz nosić ją gdziekolwiek zechcesz, w każdą porę roku i cieszyć swoje oko unikalnym prezentem.

 

120 

Na stanie

Naszyjnik z niedźwiedziówką hebe i agatem fioletowym.

Biżuteria to nie tylko pierścionki, kolczyki, ale i naszyjniki. Podaruj taką ozdobę komuś bliskiemu, kto kocha naturę lub po prostu lubi oryginalne dodatki. Może podkreślisz nią swój własny styl! Wszyscy wiemy, że najlepsze prezenty, to te, które robimy sobie sami!

Motyle to niesamowite stworzenia, które mają w sobie coś magicznego. Patrząc na nie, nie mogę wyjść z podziwu, jakie dziwne, kolorowe i wychodzące poza naszą wyobraźnię istoty, potrafi stworzyć natura. Daje mi to codzienną inspirację, którą wykorzystuję w moich pracach i w życiu.

Motyl, który wyleciał spod dłuta.

Całość została własnoręcznie wyrzeźbiona z masy polimerowej, a następnie pomalowana farbami akrylowymi. Do wisiorka zaczepiłam mocne kółeczko oraz sznurek. Całość zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu kolory na ozdobie nie będą blaknąć i możesz spokojnie ją nosić, bez obawy o zarysowania.

Wymiary

Długość: 7 cm
Szerokość: 4,5 cm
Głębokość: 0,5 cm
Waga: 9 g

Z czego zrobiony?

– masa polimerowa
– farby akrylowe
– sznurek
– metalowe kółko
– agat fioletowy

Niedźwiedziówka hebe (Arctia festiva) jest pięknym motylem występującym w południowej i środkowej Europie, po Azję Środkową. Od początku XX wieku gatunek wymiera w Europie zachodniej i środkowej, w Polsce krytycznie zagrożony wyginięciem. Za przyczyny wymierania uznaje się zagospodarowanie siedlisk i naturalną sukcesję roślinności, jak również choroby grzybowe w wilgotne lata i presję ze strony zbieraczy.

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!

Naszyjnik z niedźwiedziówką hebe i agatem (Unique Fantasy Objects)
Naszyjnik z niedźwiedziówką hebe i agatem

Na stanie