Kategorie: , Tag:

Naszyjnik z rzeźbą motyla proporzyca marzymłódka

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Dla wszystkich, którzy chcą ożywić swój styl.

Piękny, ręcznie robiony naszyjnik, który nada koloru twoim kreacjom. Noś go na co dzień i już nigdy nie oderwiesz od niego oczu.

 

100 

Na stanie

Naszyjnik z rzeźbą motyla proporzyca marzymłódka.

Jeśli potrzebujesz odrobiny koloru i niecodziennej biżuterii, to ta ręcznie robiona ozdoba to strzał w dziesiątkę 😉 Motyl ten nie tylko przyciąga miłośników owadów, ale i wszystkich, którzy lubią oryginalne dekoracje. Jeśli znasz kogoś, kto kolekcjonuje biżuterię, ale brakuje im tej jednej rzeczy do dopełnienia stroju, to jest to idealny prezent dla niego!

Motyle są bardzo popularnym motywem w szeroko pojętej sztuce. Nic dziwnego, to bardzo interesujące owady. Piękne kształty, różne ubarwienie i umaszczenie, tym przyciągają nasz wzrok i zainteresowanie. Uchwycono je na ilustracjach, tatuażach czy obrazach, mnie również zafascynowały i pojawiają się na moich dziełach bardzo często.

Ozdoba z masy polimerowej.

Ten ręcznie robiony wisiorek został wyrzeźbiony z masy polimerowej, a następnie pomalowany farbami. Do wisiorka zaczepiłam mocne kółeczka oraz sznurek. Całość zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu kolory na ozdobie nie będą blaknąć i możesz spokojnie ją nosić, bez obawy o zarysowania.

Wymiary

Długość: 2,5 cm
Szerokość: 5 cm
Głębokość: 0,5 cm
Waga: 4 g

Z czego zrobiony?

– masa polimerowa
– farby akrylowe
– sznurek
– metalowe kółko

Proporzyca marzymłódka (Tyria jacobaeae) jest pięknym motylem. Jego angielska nazwa „cinnabar moth,” nawiązuje do cynoberu, rzadkiego minerału, składającego się z siarczku rtęci (tego samego, który znajduje się w naszych termometrach). Gąsienice tego gatunku wykazują tendencje do kanibalizmu.

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!

Naszyjnik z rzeźbą motyla proporzyca marzymłódka (Unique Fantasy Objects)
Naszyjnik z rzeźbą motyla proporzyca marzymłódka

Na stanie