Kategorie: , Tag:

Naszyjnik z pięknym motylem

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Piękny, egzotyczny okaz.

Ten delikatny naszyjnik będzie wspaniałym dodatkiem do każdego ubioru. Załóż go i podziwiaj. Dzięki swoim kształtom i unikatowości na pewno przyciągnie on oko niejednej osoby.

 

100 

Na stanie

Naszyjnik z pięknym motylem.

Ta ręcznie wykonana biżuteria będzie idealnym prezentem dla wszystkich entomologów. Jeśli tak jak ja, uwielbiasz obserwować niesamowite owady, to jest to idealny podarunek dla ciebie.

Motyle od zawsze przyciągały mój wzrok. Piękne, niewielkie stworzenia, które zachwycają swoim wyglądem i kolorami. Nic dziwnego, że w lato uwielbiam siedzieć i obserwować je.

Niewielka ozdoba, wymaga dużej pracy.

Ten ręcznie robiony wisiorek został wyrzeźbiony z masy polimerowej, a następnie pomalowany farbami. Do wisiorka zaczepiłam mocne kółeczka oraz sznurek. Całość zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu kolory na ozdobie nie będą blaknąć i możesz spokojnie ją nosić, bez obawy o zarysowania.

Wymiary

Długość: 3 cm
Szerokość: 4,5 cm
Głębokość: 0,5 cm
Waga: 4 g

Z czego zrobiony?

– masa polimerowa
– farby akrylowe
– sznurek
– metalowe kółko

Batesia hypochlora jest pięknym motylem zamieszkującym tereny Amazonii. Angielska nazwa tego okazu to "malowane piękności". Zwykle spotykane są tylko samotne samce. Najczęściej widuje się je wygrzewające się z rozpostartymi skrzydłami, głową w dół lub bokiem na pniach drzew, zwykle w pobliżu podstawy drzewa na małych zacienionych polanach leśnych.

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!

Naszyjnik z pięknym motylem (Unique Fantasy Objects)
Naszyjnik z pięknym motylem

Na stanie