Kategorie: , Tag:

Spinka do włosów z rzeźbą puszczyka

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Dla osób ceniących oryginalne ozdoby.

Ta ręcznie robiona spinka idealnie będzie wyglądać przy każdej fryzurze. Dzięki jej naturalnym kolorom, może nosić ją każdy, niezależnie od koloru włosów.

 

180 

Na stanie

Spinka do włosów z rzeźbą puszczyka.

Chcesz ozdobić swoją fryzurę oryginalną dekoracją? Lubisz obdarowywać bliskie ci osoby ciekawymi i unikatowymi prezentami? Ta ręcznie wykonana spinka, idealnie się do tego nadadzą

Uwielbiam te majestatyczne ptaki. Gdy tylko idę na spacer, wsłuchuję się w las z nadzieją, że usłyszę ich pohukiwanie. Sowy dla Słowian były archetypem wiedźmy, a ze względu na nocny tryb życia były symbolem smutku, samotności i śmierci. Obecnie, ptaki te mają raczej pozytywne zabarwienie. Są uważane za mądre stworzenia, o czym świadczą ich częste wizerunki w okularach czy togach.

Piękny ptak, który ozdobi twoje włosy.

Ta ręcznie robiona spinka została zrobiona z modeliny, a następnie pomalowana farbami akrylowymi. Rzeźbę zaczepiłam do bazy spinki, dzięki czemu możesz spiąć nią włosy i wyglądać jakby sowa usiadła ci na nich. Całość zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu kolory na ozdobie nie będą blaknąć i możesz spokojnie ją nosić, bez obawy o zarysowania.

Wymiary

Długość: 4,5 cm
Szerokość: 11 cm
Głębokość: 1,5 cm
Waga: 10 g

Z czego zrobiony?

– masa polimerowa
– farby akrylowe
– baza spinki

Puszczyk zwyczajny (Strix aluco) jest najliczniejszą i najczęściej spotykaną sową Europy. W Europie Środkowej puszczyk zamieszkuje głównie lasy liściaste i mieszane ze starymi, okazałymi drzewami, w których może znaleźć dziuple do założenia gniazda. Żyje również w parkach, ogrodach, na starych cmentarzach.

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!

Spinka do włosów z rzeźbą puszczyka (Unique Fantasy Objects)
Spinka do włosów z rzeźbą puszczyka

Na stanie