Kategorie: , Tag:

Spinka do włosów ze świtezianką

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Prawie jakby ważka usiadła na twoje włosy.

Spinki nie muszą kojarzyć się tylko z małymi dziewczynkami. Ładne i oryginalne mogą być ciekawym dopełnieniem stroju i mogą podkreślić charakter osoby je noszącej. To że są urocze, nie oznacza koniecznie, że są dziecinne.

180 

Na stanie

Spinka do włosów ze świtezianką siedzącą na paproci.

Ręcznie robiona spinka może być ciekawym prezentem na różne okoliczności. Takie niepowtarzalne prezenty podkreślają że jest to gest przemyślany i od serca. Jeśli szukasz pomysłu na taki podarunek, to ta spinka nada się idealnie dla wszystkich fanów natury, owadów i wiosennych barw.

Dla mnie, jedną z najlepszych letnich atrakcji są spływy kajakowe po licznych rzekach województwa pomorskiego. Nieodłącznym elementem każdego spływu są wszędobylskie ważki. Definitywnie, moimi ulubionymi są bardzo popularne błękitne świtezianki. Choć w porównaniu do innych ważek są stosunkowo nieduże, to nadrabiają rozmiar odwagą. Często siadają na kajak, a nawet na człowieka i eksponują, swoje niesamowite, błyszczące na słońcu skrzydełka. Dzięki temu wielokrotnie mogłam podziwiać je z bliska i studiować ich budowę i skalę barw.

Lekka i zwiewna, jak ważka na liściu.

Ta ręcznie robiona spinka została zrobiona z modeliny, a następnie pomalowana farbami akrylowymi. Rzeźbę zaczepiłam do bazy spinki, dzięki czemu możesz spiąć nią włosy. Całość zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu kolory na ozdobie nie będą blaknąć i możesz spokojnie ją nosić, bez obawy o zarysowania.

Wymiary

Długość: 6 cm
Szerokość: 11 cm
Głębokość: 2 cm
Waga: 16 g

Z czego zrobiony?

– masa polimerowa
– farby akrylowe
– baza spinki

Świtezianka błyszcząca (Calopteryx splendens) jest jedną z najbardziej znanych i najbardziej charakterystycznych ważek w Polsce. Lot świtezianek jest kołyszący, przez co wygląda jakby traciły równowagę w locie.

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!

Spinka do włosów ze świtezianką (Unique Fantasy Objects)
Spinka do włosów ze świtezianką

Na stanie