Przypinka z rzeźbą brązowego wstężyka gajowego

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Dla chcących zatrzymać kawałek przyrody dla siebie.

Jeśli w twojej szafie brakuje oryginalnych ozdób, to ta jest idealna dla ciebie. Niecodziennie można się pochwalić komuś, że ma się ślimaka na ubraniu. Możesz przypiąć ją gdziekolwiek zechcesz, nosić ją w każdą porę roku i cieszyć swoje oko unikalnym prezentem.

100 

Na stanie

Przypinka z rzeźbą brązowego wstężyka gajowego.

Ten ręcznie wykonany ślimak, jest świetnym prezentem dla każdego kto lubi trochę puścić wodze fantazji. Jeśli znasz jakiś marzycieli, a może sam jesteś człowiekiem bujającym w obłokach, to ta oryginalna broszka będzie idealna dla ciebie!

Gdy przysiadałam nad rzeźbieniem tego ślimaka, wyobrażałam sobie jak ciekawie będzie wyglądał przyczepiony do garderoby. Chciałam żeby wyglądał, jakby wspinał się po ciuchach w górę i myślę, że udało mi się to osiągnąć.

Ślimak, prawie jak żywy.

Ślimak został własnoręcznie wyrzeźbiony z masy polimerowej, a następnie pomalowany farbami, tak by kolorami przypominał prawdziwego ślimaka. Jest on umieszczony jest na bazie przypinki, dzięki czemu możesz przypiąć ją gdziekolwiek zechcesz. Całość zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu kolory na ozdobie nie będą blaknąć i możesz spokojnie ją nosić, bez obawy o zarysowania.

Wymiary

Długość: 5,5 cm
Szerokość: 1,5 cm
Głębokość: 2 cm
Waga: 6 g

Z czego zrobiony?

– masa polimerowa
– farby akrylowe
– baza do broszki

Wstężyk gajowy (Capaea nemoralis) to nasz rodzimy, pospolity ślimak. Cechą charakterystyczną wstężyka gajowego jest czarna lub brązowa warga otaczająca otwór muszli, co odróżnia go od ślimaka ogrodowego. Na zimę ślimak ten zamyka muszlę wapienną pokrywką.

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!

Przypinka z rzeźbą brązowego wstężyka gajowego (Unique Fantasy Objects)
Przypinka z rzeźbą brązowego wstężyka gajowego

Na stanie