Kategorie: , Tag:

Spinka z chrabąszczem majowym

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Żuka we włosach, potargał wiatr.

Ta piękna spinka z żuczkiem jest unikatowym i oryginalnym dodatkiem, który na pewno doda koloru twoim włosom. Zepnij nią włosy i ciesz się nią we wszystkie dni, i te słoneczne i te pochmurne.

 

180 

Na stanie

Spinka z chrabąszczem majowym.

Jeśli podczas spacerów Twoją uwagę przyciągają nie tylko te duże stworzenia, ale także te małe, to jest to idealny upominek dla ciebie! Ta ręcznie robiona spinka będzie świetnym prezentem dla każdego kto chce się poczuć, jak w lesie.

Uwielbiam żuczki, i te większe i te mniejsze. Można je spotkać prawie wszędzie. Świat owadów jest tak niesamowity i kolorowy, że ciężko od nich oderwać oko. To samo chciałam uzyskać tworząc tą piękną spinkę.

Piękny żuk, cieszący oko.

Ta ręcznie robiona spinka została zrobiona z modeliny, a następnie pomalowana farbami akrylowymi. Rzeźbę zaczepiłam do bazy spinki, dzięki czemu możesz spiąć nią włosy. Całość zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu kolory na ozdobie nie będą blaknąć i możesz spokojnie ją nosić, bez obawy o zarysowania.

Wymiary

Długość: 3,5 cm
Szerokość: 11 cm
Głębokość: 2 cm
Waga: 16 g

Z czego zrobiony?

– masa polimerowa
– farby akrylowe
– baza spinki

Chrabąszcz majowy (Melolontha melolontha) występuje na terenie całej Europy. W Polsce jest to owad pospolity, zamieszkujący zarówno nasze pola i łąki, jak i tereny osiedlowe. Jest aktywny głównie o zmierzchu, wtedy odbywa loty godowe oraz żeruje na liściastych drzewach.

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!

Spinka z chrabąszczem majowym (Unique Fantasy Objects)
Spinka z chrabąszczem majowym

Na stanie