Kategorie: , Tag:

Naszyjnik klucz z liśćmi, grzybkami i labradorytem

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Naszyjnik klucz z liśćmi, grzybkami i labradorytem.

Ta ręcznie robiona ozdoba łączy w sobie malowanie i rzeźbienie, delikatny kamień i mocny klucz. Taki naszyjnik to doskonała dekoracja do ubrań. Dodaje lekkości i charakteru, ale również i odrobinę magii.

130 

Na stanie

Naszyjnik klucz kojarzący się ze światem snów i marzeń.

Otaczające nas przedmioty wpływają na nasz stan umysłu. Spoglądanie na ręcznie wykonaną ozdobę na pewno pozytywnie wpłynie na nastrój, a ten może przełożyć się na nasze samopoczucie. Ta ozdoba będzie idealnym prezentem dla każdego kto ceni sobie niecodzienne i unikatowe ozdoby.

Klucz jest szeroko rozpowszechnionym symbolem, znanym już od starożytności. Symbolizuje przede wszystkim tajemnicę, wiedzę i wtajemniczenie. Klucz jako przedmiot służący do otwierania i zamykania w sensie przenośnym oznacza zrozumienie, wyjaśnianie i odczytywanie, ale także uwolnienie i wyzwolenie.

Czy tym kluczem otworzysz magiczną skrytkę?

Liście i drewno zostały własnoręcznie wyrzeźbione z modeliny, osadzone na kluczu, a następnie pomalowane farbami akrylowymi. Rzeźbę uzupełniłam labradorem. Do wisiorka zaczepiłam mocne kółeczka oraz sznurek. Całość zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu kolory na ozdobie nie będą blaknąć i możesz spokojnie ją nosić, bez obawy o zarysowania.

Wymiary

Długość: 7,5 cm
Szerokość: 3 cm
Głębokość: 1,5 cm
Waga: 29 g

Z czego zrobiony?

– glina polimerowa
– farby akrylowe
– bigle
– labradoryt

Klucz jest symbolem wiedzy, poznania i rozumienia. Ale symbolizuje także rozwiązanie zagadki, odkrycie tajemnicy, wyjaśnienie czegoś, a także przezwyciężanie trudności i przeciwności. Złote klucze to emblemat wiedzy filozoficznej. Trzy srebrne klucze wyznaczają stopnie wtajemniczenia, oznaczają natchnienie i intuicję.

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!

Naszyjnik klucz z liśćmi, grzybkami i labradorytem (Unique Fantasy Objects)
Naszyjnik klucz z liśćmi, grzybkami i labradorytem

Na stanie