Kategoria: Tag:

Ozdoba na ścianę z niebieskimi grzybami

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Ozdoba na ścianę o wielkiej sile przyciągania wzroku.

Te jaskrawo niebieskie grzybki, dzięki swojej nietuzinkowej barwie zawdzięczają nie lada sławę w Nowej Zelandii. Teraz mogą też wystąpić w Twoim domu. Możesz znaleźć dla nich honorowe miejsce na ścianie, wieszając je za łańcuszek.

240 

Na stanie

Ozdoba na ścianę z niebieskimi grzybami.

Ręcznie wykonana ozdoba na ścianę, jest doskonałym prezentem dla każdego kto uwielbia wyjątkowość. Te niepowtarzalne grzybki wiedzą, jak się wyróżnić i na pewno staną się wspaniałym elementem wystroju. Jeżeli zechcesz je podarować komuś, kto jest wyjątkowy dla Ciebie, dostarczam je zapakowane w eleganckie, ekologiczne pudełeczko, gotowe by stać się niezapomnianym prezentem.

Nie budzi żadnej wątpliwości fakt, że te grzyby kupiły mnie całkowicie, ze względu na ich niesamowity kolor. Ciężko w naturze znaleźć równie głęboki błękit. Chyba, że wśród ptaków, królów różnorodnych barw. Te grzyby po prostu chcą być podziwiane i ja robię to z przyjemnością.

Jak powstaje taka ozdoba?

Otoczenie niebieskich grzybków przyozdobiłam gęstą leśną ściółką. Znajdziesz tu patyczki, mchy, porosty i liście. Same grzybki są wyrzeźbione z modeliny. Całość pomalowałam farbami, tak by nadać im naturalny kolor. Wszystko przyczepiłam do drewnianej ramki, do którego z tyłu przymocowałam złoty łańcuszek. Wszystko zabezpieczyłam specjalnym lakierem, dzięki któremu kolory nie będą blaknąć i łatwiej pozbędziesz się kurzu.

Wymiary

Długość: 12 cm
Szerokość: 12 cm
Głębokość (drewniany krążek, rzeźba): 4 cm
Długość łańcuszka: 11 cm
Waga: 153 g

Z czego zrobiony?

– drewniany krążek
– masa polimerowa
– farby akrylowe
– metalowy złoty haczyk
– wysuszone naturalne elementy
– łańcuszek

Entoloma hochstetteri, jest pięknym, niebieskim grzybem, występującym w Nowej Zelandii i Indiach. Maorysi nazwali ten grzyb werewere-kokako, ponieważ kolor przypomina im policzki ptaka kōkako (Koralnik modropłatkowy). Ten piękny grzyb był przedstawiony na znaczkach oraz 50 dolarowym banknocie w Nowej Zelandii .

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!

Ozdoba na ścianę z niebieskimi grzybami (Unique Fantasy Objects)
Ozdoba na ścianę z niebieskimi grzybami

Na stanie