Leśna broszka z biedronkami i grzybami

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Uwielbiam biedronki. Kto nie uwielbia? Jako dziecko, potrafiłam patrzeć się na na te małe, czerwone owady godzinami. Byłam przekonana, że ilość kropek na ich ciele, świadczy o tym ile mają lat. Biedronki wzmacniają nasze pozytywne nastawienie do wszystkiego co nas otacza i co nas spotyka. Tak właśnie się czuje ilekroć spojrzę na tą broszkę.

100 

Na stanie

Broszka, która wygląda jak fragment lasu.

Ręcznie robiona biżuteria to oryginalny i ciekawy dodatek do twojej garderoby. Możesz przypiąć ją gdziekolwiek zechcesz, nosić ją w każdą porę roku i cieszyć swoje oko unikalnym prezentem.

Broszka z biedronkami i grzybami.

Biżuteria to nie tylko pierścionki i naszyjniki, ale również i broszki. Podaruj taką ozdobę komuś bliskiemu, kto kocha naturę lub po prostu lubi oryginalne dodatki. Może podkreślisz nią swój własny styl! Wszyscy wiemy, że najlepsze prezenty, to te, które robimy sobie sami!

Jak powstała ta broszka i jak stała się domem dla biedronki?

Broszkę wyrzeźbiłam w modelinie. Chciałam jej nadać realistycznego wyglądu, dlatego pomalowałam ją farbami na kolory odpowiadające naturze. Dzięki zamocowanemu z tyłu zapięciu motyl wygląda jakby usiadł na tobie. Wszystko zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu kolory na ozdobie nie będą blaknąć i możesz spokojnie ją nosić, bez obawy o zarysowania.

Wymiary

Długość: 4 cm
Szerokość: 3,5 cm
Głębokość: 1,5 cm
Waga: 5 g

Z czego zrobiony?

– glina polimerowa
– farby akrylowe
– baza do broszki

Żółciak (Laetiporus) jest dosyć powszechnym grzybem w Polsce. Dawniej był wykorzystywany jako hubka do krzesania ognia. Jego żółta, siarkowa barwa kojarzyła się z płomieniem i faktycznie doskonale nadawał się do tej funkcji.

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!

Leśna broszka z biedronkami i grzybami (Unique Fantasy Objects)
Leśna broszka z biedronkami i grzybami

Na stanie