Broszka z rzeźbą motyla rączyk leszczyniak

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Rączyk leszczyniak (Angerona prunaria)to motyl, który wyglądem przypomina korę, gąsienica natomiast doskonale naśladuje gałązkę. Motyl o zmiennym ubarwieniu, od pomarańczowego do bladożółtego z mniej lub bardziej intensywnym szarym prążkowaniem.

100 

Na stanie

Poczuj się wyjątkowo, jakby przysiadł na tobie motyl.

Ręcznie robiona broszka z motylem to oryginalny i ciekawy dodatek do twojej garderoby. Możesz przypiąć ją gdziekolwiek zechcesz, nosić ją w każdą porę roku i cieszyć swoje oko unikalnym prezentem. 

Broszka do ubrań z rzeźbą pięknego motyla.

Biżuteria to nie tylko pierścionki i naszyjniki, ale również i broszki. Podaruj taką ozdobę komuś bliskiemu, kto kocha naturę lub po prostu lubi oryginalne dodatki. Może podkreślisz nią swój własny styl! Wszyscy wiemy, że najlepsze prezenty, to te, które robimy sobie sami!

Motyle to niesamowite stworzenia, które mają w sobie coś magicznego. Patrząc na nie, nie mogę wyjść z podziwu, jakie dziwne, kolorowe i wychodzące poza naszą wyobraźnię istoty, potrafi stworzyć natura. Daje mi to codzienną inspirację, którą wykorzystuję w moich pracach i w życiu.

Motyl jak żywy, zrobiony z modeliny.

Broszkę wyrzeźbiłam w modelinie. Chciałam jej nadać realistycznego wyglądu, dlatego pomalowałam ją farbami na kolory odpowiadające jej prawdziwemu okazowi. Dzięki zamocowanemu z tyłu zapięciu motyl wygląda jakby usiadł na tobie. Wszystko zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu kolory na ozdobie nie będą blaknąć i możesz spokojnie ją nosić, bez obawy o zarysowania.

Wymiary

Wymiary:
Długość: 3 cm
Szerokość: 6 cm
Głębokość: 1,5 cm
Waga: 8 g

Z czego zrobiony?

– glina polimerowa
– farby akrylowe
– baza do broszki

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!

Broszka z rzeźbą motyla rączyk leszczyniak (Unique Fantasy Objects)
Broszka z rzeźbą motyla rączyk leszczyniak

Na stanie