Kategorie: , Tagi: ,

Drewniane pudełko z żukami

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Pudełko na biżuterię z żukiem wiosennym.

Ręcznie robione pudełko na biżuterię, pozwoli ci nie tylko utrzymać porządek w swoich drobiazgach, ale również ozdobi i nada sielankowego klimatu twojemu pomieszczeniu. Jeśli cenisz sobie oryginalność, to pudełko na pewno spełni twoje oczekiwania.

100 

Na stanie

Drewniana skrytka na skarby, z rzeźbami leśnych żuków.

Jeśli chcesz podarować komuś piękny i oryginalny prezent, to to ręcznie robione pudełko idealnie się do tego nadaje. Żuczki, ściółka i grzybki, przeniosą cię prosto w serce lasu. Jeśli ty lub twój bliski szuka czegoś, co pozwoli mu się oderwać od szarej rzeczywistości miasta, to jest to idealny podarunek.

Uwielbiam żuczki, i te większe i te mniejsze. Można je spotkać prawie wszędzie. Świat owadów jest tak niesamowity i kolorowy, że ciężko od nich oderwać oko. To samo chciałam uzyskać tworząc tą piękną ozdobę.

Leśna sceneria, wprost spod narzędzi rzeźbiarskich.

Drewniane pudełko pomalowałam, a następnie ozdobiłam własnoręcznie wyrzeźbionymi i pomalowanymi żukami i grzybami. W środku znajduje się filc, dzięki któremu delikatna biżuteria się nie zarysuje. Na koniec wszystko zabezpieczyłam lakierem, dzięki czemu kolory nie będą blaknąć, a czyszczenie z kurzu stanie się dużo łatwiejsze.

Wymiary

Wysokość pudełka: 5 cm
Szerokość pudełka: 8 cm x 8 cm
Wysokość z rzeźbą: 5,5 cm
Szerokość z rzeźbą: 10 cm
Waga: 74 g

Z czego zrobiony?

– drewno
– masa polimerowa
– farby akrylowe
– wysuszone naturalne elementy

Żuk wiosenny (Trypocopris vernalis) występuje w niemal całej Europie, poza Skandynawią. Spotkać go można również na Bliskim Wschodzie. W Polsce jest to owad występujący powszechnie na terenie całego kraju. Odgrywa on bardzo ważną rolę dla środowiska naturalnego utylizacjąc odchody zwierzęce.

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!

Drewniane pudełko z żukami (Unique Fantasy Objects)
Drewniane pudełko z żukami

Na stanie