Kategoria: Tag:

Różowe grzybki świecące w ciemności

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Dla tych co lubią patrzeć na świat, przez różowe okulary.

Lubisz otaczać się ładnymi i ciekawymi przedmiotami? Tę stojącą ozdobę możesz postawić na biurku, w swojej pracowni, albo postawić na półce, gdzie dotrzyma towarzystwa książkom.

100 

Na stanie

Grzybki świecące w ciemności.

Jeśli niewielkie, skromne dodatki do domu sprawiają ci radość, to jest to idealna dekoracja dla ciebie. Idealnie dopasujesz ją do rustykalnych pomieszczeń, ale myślę, że w każdym domu znajdziesz dla niej miejsce. Ta ręcznie wykonana ozdoba ze świecącymi w ciemności grzybkami jest świetnym prezentem dla każdego kto uwielbia oryginalne ozdoby i chce nadać koloru swojemu mieszkaniu.

Natura jest niesamowitym tematem do tworzenia. Można z niej czerpać garściami i cały czas mieć głowę pełną świeżych pomysłów. W tej pracy inspirowałam się leśną ściółką i porastającymi ją roślinami.

Trochę modeliny, różu i powstaje las.

Grzybki wyrzeźbiłam własnoręcznie z masy polimerowej świecącej w ciemności, następnie umiejscowiłam je w doniczce. Następnie przyozdobiłam wszystko wysuszoną ściółką leśną, gałązkami i liśćmi. Na koniec wszystko zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu ich kolory nie będą blaknąć, a czyszczenie ramki z kurzu stanie się dużo łatwiejsze.

Wymiary

Wysokość: 8,5 cm
Szerokość: 6 cm
Waga: 27 g

Z czego zrobiony?

– masa polimerowa
– farby akrylowe
– plastikowa doniczka
– naturalna, suszona ściółka leśna

Grzyby (Fungus) to ani rośliny, ani zwierzęta, chociaż mają cechy i jednych i drugich. Nie mają kwiatów, liści, ani korzeni. Grzyby prócz naziemnej części, którą widzimy w lesie, to też grzybnia ciągnąca się w podłożu, na którym rośnie grzyb. Grzyby to jedne z najstarszych mieszkańców naszej planety

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!

Różowe grzybki świecące w ciemności (Unique Fantasy Objects)
Różowe grzybki świecące w ciemności

Na stanie