Kategoria: Tag:

Ramka ze świecącymi niebieskimi grzybkami

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Wybierz miejsce i ozdób je magiczną ramką.

Ta ręcznie wykonana, ozdobna ramka przeniesie cię do magicznego, leśnego świata. Ramka będzie wyglądała pięknie na każdej ścianie w każdym pomieszczeniu, ponieważ łączy w sobie wiele różnorodnych kolorów. Wyjątkowe, rzeźbione niebieskie grzybki, zielony mech i kryształ górski nadadzą koloru i życia każdej przestrzeni.

200 

Na stanie

Ozdobna ramka ze świecącymi niebieskimi grzybkami.

Zawieszone na ścianie obrazy nadają duszy pomieszczeniom. Takie ozdoby to zawsze trafiony prezent. Kiedy wybierzemy do nich odpowiednie zdjęcie, może być też bardzo personalny i emocjonalny. Dlatego oryginalna i niepowtarzalna, ręcznie wykonana ozdoba to wspaniały prezent dla bliskiej osoby.

Miałam tę drewnianą ramkę od dłuższego czasu. Była pozbawiona ozdób i bardzo prosta, jednak ja zawsze widziałam w niej potencjał i nie mogłam się doczekać, aż znajdę chwilę by ją ozdobić. Specjalnie dla niej wyrzeźbiłam całą masę grzybków. Teraz z ogromną satysfakcją patrzę na jej przemianę, ze zwykłej, nudnej ramki w portal do leśnej krainy.

Metamorfoza ramki.

Ramkę z sosnowego drewna najpierw pomalowałam. Grzybki własnoręcznie wyrzeźbiłam i pomalowałam, następnie dodałam kryształy i wysuszoną ściółkę leśną. Na koniec wszystko zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu ich kolory nie będą blaknąć, a czyszczenie ramki z kurzu stanie się dużo łatwiejsze.

Wymiary

Długość: 18 cm
Szerokość: 13 cm
Głębokość (ramka, rzeźba): 4 cm
Waga: 182 g

Z czego zrobiony?

– drewniana ramka
– masa polimerowa
– farby akrylowe
– wysuszone naturalne elementy
– lampki LED na płaskie baterie CR2032
– kryształ górski

Entoloma hochstetteri, jest pięknym, niebieskim grzybem, występującym w Nowej Zelandii i Indiach. Maorysi nazwali ten grzyb werewere-kokako, ponieważ kolor przypomina im policzki ptaka kōkako (Koralnik modropłatkowy). Ten piękny grzyb był przedstawiony na znaczkach oraz 50 dolarowym banknocie w Nowej Zelandii .

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!

Ramka ze świecącymi niebieskimi grzybkami (Unique Fantasy Objects)
Ramka ze świecącymi niebieskimi grzybkami

Na stanie