Drewniany świecznik z małymi grzybkami

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Niewielka rzecz, a cieszy.

Naturalny kolor drewna i intensywny kolor grzybków, pięknie ze sobą współgrają. Ten niesamowity świecznik na pewno przykuje uwagę twoich gości. Usiądźcie i zapalcie świeczkę, by ta unikatowa dekoracja umilała wam czas.

 

100 

Na stanie

Drewniany świecznik z małymi grzybkami.

Jeśli uwielbiasz wrócić z pracy do domu, puścić sobie ulubioną muzykę, zapalić świeczkę i oddać się medytacji, to jest to idealny prezent dla ciebie. Zamknij oczy i oddaj się relaksowi.

Uwielbiam unikalne dekoracje. Wygląd drewna ma w sobie coś przyciągającego i uspokajającego. Za każdym razem, gdy sięgam po niego żeby coś robić, jestem wdzięczna. Wdzięczna za to, że był i że mogę go użyć i komuś podarować.

Naturalne piękno.

Baza świecznika powstała z gałęzi drzewa. W środku wywiercony został otwór, do którego można wkładać małe świeczki. Grzyby własnoręcznie wyrzeźbiłam i pomalowałam farbami. Drewno i rzeźby zabezpieczyłam lakierem. Załączam zapachową świeczkę, dopasowaną kolorystycznie do barwy świecznika.

Wymiary

Wysokość: 6 cm
Szerokość (drewno): 8 cm
Waga: 91 g

Z czego zrobiony?

– drewno
– masa polimerowa
– farby akrylowe
– świeczka zapachowa
– wysuszone naturalne elementy

Aktualnie opisano 120 tys. grzybów, ale eksperci sądzą, że na świecie może być ich niecałe 4 miliony. Większość stanowią grzyby mikroskopijne, które odgrywają ogromną rolę w medycynie i rolnictwie. To właśnie im zawdzięczamy antybiotyki. Niektóre gatunki pleśni wykorzystywane są do produkcji wina i serów. Drożdże wykorzystuje się np. w piekarnictwie.

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!

Drewniany świecznik z małymi grzybkami (Unique Fantasy Objects)
Drewniany świecznik z małymi grzybkami

Na stanie