Kategoria: Tag:

Stojak na biżuterię w kształcie czernidłaka

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Dla każdego kto szuka wytchnienia.

Ten ozdobiony rodzinką czernidłaków, drewniany krążek możesz postawić gdziekolwiek zechcesz. Taka oryginalna dekoracja świetnie pasuje na biurko, do sypialni, czy na półkę.

 

250 

Na stanie

Stojak na biżuterię w kształcie czernidłaka (Unique Fantasy Objects)
Stojak na biżuterię w kształcie czernidłaka

250 

Stojak na biżuterię w kształcie czernidłaka.

Ta ręcznie wykonana ozdoba, jest świetnym prezentem dla każdego, kto uwielbia przebywać na łonie przyrody. Jeśli uwielbiasz oryginalne ozdoby, inspiruje Cię natura lub po prostu grzybki ładnie uzupełniają wystrój twojego domu, to jest to idealny podarunek dla ciebie!

Te grzyby zauroczyły mnie, jak tylko zobaczyłam je w lesie. Chowając się wśród traw, niekiedy pokazywały swoje białe łebki. Trochę mi zajęło zanim znalazłam ich nazwę, jednak gdy moje poszukiwania zakończyły się sukcesem, od razu złapałam za dłuta i wzięłam się za rzeźbienie!

Jakie czary użyłam tworząc tę ozdobę?

Podstawkę stworzyłam z drewnianego krążka, do którego zamocowałam rzeźby. Grzyby sama wyrzeźbiłam i pomalowałam, tak by jak najwierniej przypominały prawdziwe odpowiedniki. Całość dopełniłam wysuszonymi elementami naturalnymi. Na koniec zabezpieczyłam całość lakierem artystycznym, dzięki czemu kolory nie będą blaknąć, a czyszczenie z kurzu stanie się dużo łatwiejsze.

Wymiary

Wysokość: 14 cm
Szerokość: 8 cm
Waga: 93 g

Z czego zrobiony?

– drewniany krążek
– masa polimerowa
– farby akrylowe
– wysuszone naturalne elementy
– kwarc różowy

Czernidłak szarawy (Coprinopsis cinerea) występuje w Ameryce Północnej i Europie. Jest łatwy do hodowli w laboratorium i z tego powodu przeprowadzono na nim wiele prac badawczych. W normalnych warunkach jest nieszkodliwy dla zdrowia ludzi i zwierząt. Może jednak powodować grzybice u ludzi z obniżoną odpornością, np będących po przeszczepie.

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!