Drewniany świecznik ozdobiony grzybkami

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Ty też kochasz naturalne dodatki do domu?

Ten niesamowity świecznik, wygląda jak kawałek drzewa obrośnięty grzybami. Taką dekorację inspirowaną naturą możesz śmiało postawić gdziekolwiek w swoim domu. Zapal świeczkę, spójrz na świecznik i wyobraź sobie, że jesteś w lesie.

 

100 

Na stanie

Drewniany świecznik, ozdobiony małymi grzybkami.

Ta unikalna dekoracja powstała z fascynacji naturą, dlatego będzie to idealny podarunek dla wszystkich uwielbiających przebywać na łonie przyrody. Jeśli chcesz nadać koloru i oryginalności twojemu mieszkaniu, to jest to świetny prezent dla ciebie!

Gdy tylko spojrzałam na ten kawałek drewna, wiedziałam, że chcę stworzyć z niego coś unikalnego. Formacje grzybów rosnących na drzewach wydały mi się do tego odpowiednie. W tym przypadku wykorzystałam okazy, na które natrafiłam w książce. Ich niesamowity kształt i kolor od razu mnie urzekły. Mam nadzieję, że spodobają ci się tak samo jak mi.

Nowe życie, starych drzew.

Baza świecznika powstała z gałęzi drzewa. W środku wywiercony został otwór, do którego można wkładać małe świeczki. Grzyby własnoręcznie wyrzeźbiłam i pomalowałam farbami. Drewno i rzeźby zabezpieczyłam lakierem. Załączam zapachową świeczkę, dopasowaną kolorystycznie do barwy świecznika.

Wymiary

Wysokość: 4,5 cm
Szerokość (drewno): 8 cm
Waga: 67 g

Z czego zrobiony?

– drewno
– masa polimerowa
– farby akrylowe
– świeczka zapachowa
– wysuszone naturalne elementy

Grzyby (Fungus) to ani rośliny, ani zwierzęta, chociaż mają cechy i jednych i drugich. Nie mają kwiatów, liści, ani korzeni. Grzyby prócz naziemnej części, którą widzimy w lesie, to też grzybnia ciągnąca się w podłożu, na którym rośnie grzyb. Grzyby to jedne z najstarszych mieszkańców naszej planety

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!

Drewniany świecznik ozdobiony grzybkami (Unique Fantasy Objects)
Drewniany świecznik ozdobiony grzybkami

Na stanie