Kategorie: , Tag:

Pudełko ozdobione święcącymi w ciemności grzybami

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Oczaruj kogoś oryginalnym podarunkiem.

Tę ozdobę możesz wkomponować gdzie zechcesz. Doskonale pasuje jako ozdobny element na biurku. Możesz użyć jej by nadać swojej gablocie z książkami bardziej fantastyczny i tajemniczy wygląd. Pomysłów jest wiele i chętnie dowiem się gdzie ty postawiłeś tę ozdobę.

 

300 

Na stanie

Drewniane pudełko ozdobione święcącymi w ciemności grzybami.

Ta ręcznie wykonana ozdoba to prezent, który na pewno oczaruje każdego fana fantastyki. Doskonale sprawdzi się jako ozdoba domu każdego, kto uwielbia zgłębiać tajemnice przyrody. Jeśli uwielbiasz oryginalne ozdoby, ekologię lub po prostu chcesz by dodać nieco mistyki swojemu otoczeniu, to jest to idealny podarunek dla ciebie!

Uwielbiam niecodzienne dekoracje. To one dopełniają wyglądu pomieszczenia. Stojące w każdym zakamarku mieszkania, czy to na półce, biurku czy stoliku sprawiają, że wszystko nabiera unikalności i zaczyna posiadać swoją własną osobowość.

Jak pudełko napełniam magią?

Drewniane pudełko ozdobiłam rzeźbami grzybków, które świecą w ciemności. Całość ozdobiłam leśną ściółką. Następnie wszystko zabezpieczyłam specjalnym lakierem, który chroni farbę przed blaknięciem i zarysowaniami.

Wymiary

Wysokość: 13 cm
Szerokość: 10 cm
Waga: 305 g

Z czego zrobiony?

– drewno
– masa polimerowa
– farby akrylowe
– wysuszone naturalne elementy

Cortinarius austrovenetus, jest pięknym grzybem występującym w Australii. Można je znaleźć w lasach eukaliptusowych. Należą do rodziny pieczarkowców, jednak nie powinno się ich jeść, ze względu na toksyny, które zawierają.

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!

Pudełko ozdobione święcącymi w ciemności grzybami (Unique Fantasy Objects)
Pudełko ozdobione święcącymi w ciemności grzybami

Na stanie