Kategoria: Tag:

Ozdoba na ścianę z gałązek i rzeźbą kurki

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Pieprznik jadalny (Cantharellus cibarius) inaczej zwany kurką, jest bardzo popularnym i cenionym przez grzybiarzy grzybem. Co ciekawe, kurka jest nazywana też “grzybem żydowskim”, ponieważ nie jest atakowany przez owady, dzięki czemu jest koszerny i może być spożywany przez ortodoksyjnych żydów.

100 

Na stanie

Ozdoba tylko dla grzybiarzy?

Ta ręcznie robiona dekoracja będzie wyglądać pięknie w każdym domu. Dzięki naturalnym kolorom, będzie pięknie wyglądać na jasnych ścianach oraz w mieszkaniach, gdzie znajdują się drewniane elementy. Patrząc na ten obrazek na ścianę, będziesz mógł się poczuć jak podczas grzybobrania.

Rzeźba kurki otoczona drewnianym wieńcem i naturalną ściółką.

Jeśli szukasz prezentu dla kogoś kto uwielbia grzyby, lubi spędzać czas na łonie przyrody, lub po prostu ceni sobie oryginalne i niecodzienne dodatki do domu, to ta ozdoba na ścianę idealnie się do tego nada.

Kurki od zawsze były jednymi z moich ulubionych grzybów. Myślę, że z moją opinią zgodzi się sporo grzybiarzy. Kto nie jadł jajecznicy ze świeżo zebranymi kurkami, nie wie co traci. Grzybki te często rosną gromadą, dlatego stwierdziłam, że będą pięknie wyglądać na moim pudełku. Jeśli nigdy nie miałeś styczności z pieprznikami, mam nadzieję, że rozpocznie się ona wspólnie z tą ozdobą.

Z czego zrobiona jest ta ozdoba?

Rzeźbę kurki przyczepiłam do drewnianego wieńca, wykonanego z gałązek. Wieniec ozdobiłam leśną ściółką. Znajdziesz tu patyczki, mchy, porosty i liście. Same grzybki są wyrzeźbione z modeliny Całość pomalowałam farbami, tak by nadać im naturalny kolor. Wszystko zabezpieczyłam specjalnym lakierem, dzięki któremu kolory nie będą blaknąć i łatwiej pozbędziesz się kurzu.

Wymiary

Długość: 18 cm
Szerokość: 18 cm
Głębokość (drewniana deska, rzeźba): 5 cm
Waga: 98 g

Z czego zrobiony?

– wieniec z gałązek
– glina polimerowa
– farby akrylowe
– wysuszone naturalne elementy
– łańcuszek

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!

Ozdoba na ścianę z gałązek i rzeźbą kurki (Unique Fantasy Objects)
Ozdoba na ścianę z gałązek i rzeźbą kurki

Na stanie