Kategorie: , Tag:

Szafeczka ze świecącymi niebieskimi grzybami

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Dla wszystkich zapalonych grzybiarzy.

Ta piękna ozdoba, idealnie wpasuje się w rustykalne pomieszczenia. Postaw tą szafeczkę w domu gdzie przeważają drewniane dekoracje, zielone dodatki i ciesz się niecodzienną ozdobą.

 

250 

Na stanie

Drewniana szafeczka ze świecącymi niebieskimi grzybami.

Ta ozdobna szafeczka będzie świetnym podarunkiem dla każdego, kto uwielbia spędzać czas w lesie. Jeśli twoi bliscy alby ty uwielbiacie przebywać na łonie przyrody, śniadanie z zebranymi grzybami jest dla was lepsze niż obiad w pięciogwiazdkowym hotelu, to jest to idealny prezent dla ciebie!

Magiczne grzybki to coś co uwielbiam rzeźbić. Tutaj mogą mnie ponieść wodze fantazji i mogę stworzyć coś, czego natura jeszcze nie stworzyła. Co jest o dziwo ciężkie w przypadku grzybów, bo natrafiłam już na takie dziwne kombinacje, że gdybym nie widziała ich w atlasach, to bym była przekonana, że to wymysł umysłów z bardzo bujną fantazją.

Grzybki, nie nadają się do jedzenia.

Drewnianą szafeczkę ozdobiłam kryształami górskimi i rzeźbami grzybków, które świecą za pomocą lampek LED. Całość przyozdobiłam leśną ściółką, następnie wszystko zabezpieczyłam specjalnym lakierem, który chroni farbę przed blaknięciem i zarysowaniami.

Wymiary

Wysokość: 17 cm
Szerokość: 11 cm x 6 cm
Waga: 214 g

Z czego zrobiony?

– drewno
– masa polimerowa
– farby akrylowe
– wysuszone naturalne elementy
– lampki LED na płaskie baterie CR2032
– kryształ górski

Aktualnie opisano 120 tys. grzybów, ale eksperci sądzą, że na świecie może być ich niecałe 4 miliony. Większość stanowią grzyby mikroskopijne, które odgrywają ogromną rolę w medycynie i rolnictwie. To właśnie im zawdzięczamy antybiotyki. Niektóre gatunki pleśni wykorzystywane są do produkcji wina i serów. Drożdże wykorzystuje się np. w piekarnictwie.

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!

Szafeczka ze świecącymi niebieskimi grzybami (Unique Fantasy Objects)
Szafeczka ze świecącymi niebieskimi grzybami

Na stanie