Kategorie: , Tag:

Szafeczka ze świecącymi niebieskimi grzybami

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Dla wszystkich zapalonych grzybiarzy.

Ta piękna ozdoba, idealnie wpasuje się w rustykalne pomieszczenia. Postaw tą szafeczkę w domu gdzie przeważają drewniane dekoracje, zielone dodatki i ciesz się niecodzienną ozdobą.

 

300 

Na stanie

Szafeczka ze świecącymi niebieskimi grzybami (Unique Fantasy Objects)
Szafeczka ze świecącymi niebieskimi grzybami

300 

Drewniana szafeczka ze świecącymi niebieskimi grzybami.

Ta ozdobna szafeczka będzie świetnym podarunkiem dla każdego, kto uwielbia spędzać czas w lesie. Jeśli twoi bliscy alby ty uwielbiacie przebywać na łonie przyrody, śniadanie z zebranymi grzybami jest dla was lepsze niż obiad w pięciogwiazdkowym hotelu, to jest to idealny prezent dla ciebie!

Magiczne grzybki to coś co uwielbiam rzeźbić. Tutaj mogą mnie ponieść wodze fantazji i mogę stworzyć coś, czego natura jeszcze nie stworzyła. Co jest o dziwo ciężkie w przypadku grzybów, bo natrafiłam już na takie dziwne kombinacje, że gdybym nie widziała ich w atlasach, to bym była przekonana, że to wymysł umysłów z bardzo bujną fantazją.

Grzybki, nie nadają się do jedzenia.

Drewnianą szafeczkę ozdobiłam kryształami górskimi i rzeźbami grzybków, które świecą za pomocą lampek LED. Całość przyozdobiłam leśną ściółką, następnie wszystko zabezpieczyłam specjalnym lakierem, który chroni farbę przed blaknięciem i zarysowaniami.

Wymiary

Wysokość: 17 cm
Szerokość: 11 cm x 6 cm
Waga: 214 g

Z czego zrobiony?

– drewno
– masa polimerowa
– farby akrylowe
– wysuszone naturalne elementy
– lampki LED na płaskie baterie CR2032
– kryształ górski

Aktualnie opisano 120 tys. grzybów, ale eksperci sądzą, że na świecie może być ich niecałe 4 miliony. Większość stanowią grzyby mikroskopijne, które odgrywają ogromną rolę w medycynie i rolnictwie. To właśnie im zawdzięczamy antybiotyki. Niektóre gatunki pleśni wykorzystywane są do produkcji wina i serów. Drożdże wykorzystuje się np. w piekarnictwie.

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!