Szklany słoiczek w kształcie muchomora ze ślimakiem

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Dla wszystkich tych, którzy lubią nietypowe ozdoby.

To ręcznie wykonane pudełeczko, jest świetnym prezentem dla każdego kto lubi trochę puścić wodze fantazji. Bo kto pomyślałby, że ten uroczy grzybek może ukrywać w sobie skrytkę! Jeśli znasz jakiś marzycieli, a może sam jesteś człowiekiem bujającym w obłokach, to ta oryginalna, użytkowa dekoracja będzie idealna dla ciebie!

230 

Na stanie

Szklany słoiczek w kształcie muchomora ze ślimakiem wstężykiem gajowym.

Jeśli w twoim domu brakuje oryginalnych ozdób, to ta jest idealna dla ciebie. Piękne szklane pudełko zaklęte w magicznym grzybie, to świetny pomysł na magiczny prezent. Możesz ozdobić nim swoją półkę z książkami, biurko, a nawet stolik nocny. Możesz w niej trzymać przyprawy, olejki, a kto wie, może znajdziesz dla niej jeszcze inne zastosowanie?

Muchomory są pięknymi grzybami, które niestety są trujące. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by wykorzystywać je jako inspiracja do tworzenia. Dzięki temu możemy cieszyć się ich pięknym wyglądem, bez niszczenia roślinności i bez strachu przed zatruciem.

Magiczne pudełko na magiczny pyłek.

Podstawą tej ozdoby jest szklane pudełko, które otoczyłam masą polimerową i nadałam jej kształtu grzybka. Następnie pomalowałam ją farbami akrylowymi i zabezpieczyłam specjalnym lakierem, który chroni farbę przed blaknięciem i zarysowaniami.

Wymiary

Wysokość: 8,5 cm
Szerokość: 7 cm
Waga: 191 g

Z czego zrobiony?

– masa polimerowa
– farby akrylowe
– szklane pudełko

Muchomor czerwony (Amanita muscaria) mimo, że jest grzybem trującym, to jest również najbardziej rozpoznawalnym grzybem na świecie. Występuje w różnych kulturach, bajkach dla dzieci i przesądach. Plemiona syberyjskie oraz Indianie Ameryki Południowej spożywali muchomora czerwonego, żeby wprowadzić się w stan religijnego odurzenia.

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!

Szklany słoiczek w kształcie muchomora ze ślimakiem (Unique Fantasy Objects)
Szklany słoiczek w kształcie muchomora ze ślimakiem

Na stanie