Kategorie: , Tagi: ,

Kolczyki z zielonymi żukami i grzybami

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Uwielbiam żuczki, i te większe i te mniejsze. Można je spotkać prawie wszędzie. Świat owadów jest tak niesamowity i kolorowy, że ciężko od nich oderwać oko. To samo chciałam uzyskać tworząc te piękne kolczyki.

100 

Na stanie

Piękna, magiczna ozdoba.

Oryginalne kolczyki będą wspaniałym dopełnieniem ubioru i podkreślą twój wyjątkowy styl. Kolczyki z zielonymi żukami będą na pewno ciekawym prezentem dla każdego, kto lubi magiczne klimaty.

Kolczyki z zielonymi żukami.

Jeśli podczas spacerów Twoją uwagę przyciągają nie tylko te duże stworzenia, ale także te małe, to jest to idealny upominek dla ciebie! Te ręcznie robione kolczyki będą świetnym prezentem dla każdego kto chce się poczuć, jak w lesie.

Magiczne, wiszące żuczki.

Te ręcznie robione kolczyki zostały zrobione z modeliny, a następnie pomalowane farbami akrylowymi. Do rzeźb zaczepiłam mocne bigle ze stali chirurgicznej, dzięki czemu możesz bezpiecznie je nosić w uszach. Całość zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu kolory na ozdobie nie będą blaknąć i możesz spokojnie ją nosić, bez obawy o zarysowania.

Wymiary

Długość: 8 cm
Szerokość: 4 cm
Głębokość (rzeźba): 1 cm
Waga: 15 g

Z czego zrobiony?

– glina polimerowa
– farby akrylowe
– bigle
– kółeczka

Kruszczyca złotawka (Cetonia aurata) jest najczęściej spotykaną kruszczycą w Europie, występuje również w Azji Mniejszej, a nawet na Kaukazie. Latają tylko gdy jest słonecznie i ciepło, w przeciwnym razie czekają zagrzebane w ziemi. Jest to stosunkowo duży chrząszcz jak na polską faunę. W świetle mieni się wszystkimi możliwymi kolorami.

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!

Kolczyki z zielonymi żukami i grzybami (Unique Fantasy Objects)
Kolczyki z zielonymi żukami i grzybami

Na stanie