Broszka z rzeźbami pomarańczowych grzybów

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Broszka z pomarańczowymi grzybami.

Ta ręcznie robiona broszka z pomarańczowymi grzybami będzie pięknie wyglądać na każdym ubraniu, dzięki swoim wyrazistym kolorom czerwieni i bieli. Noś go i ciesz się piękną ozdobą codziennie.

 

100 

Na stanie

Urocze grzybki, które uzupełnią twój styl.

Ta oryginalna broszka powinna spodobać się każdemu, kto lubi nietypowe ozdoby. Czy znacie kogoś kto na co dzień nosi grzybki? Pewnie nie i dlatego ta broszka, wyróżni twój nietypowy styl.

Grzyby są niesamowite i nic nie stoi na przeszkodzie, by wykorzystywać je jako inspiracja do tworzenia. Dzięki temu możemy cieszyć się ich pięknym wyglądem, bez niszczenia roślinności i bez strachu przed zatruciem.

Piękna, leśna ozdoba.

Grzybki zostały własnoręcznie wyrzeźbione z modeliny, a następnie pomalowane farbami, tak by kolorami przypominał prawdziwe grzyby. Grzyb umieszczony jest na bazie broszki, dzięki czemu możesz przypiąć ją gdziekolwiek zechcesz. Całość zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu kolory na ozdobie nie będą blaknąć i możesz spokojnie ją nosić, bez obawy o zarysowania.

Wymiary

Długość: 6 cm
Szerokość: 2,5 cm
Głębokość: 2,5 cm
Waga: 5 g

Z czego zrobiony?

– glina polimerowa
– farby akrylowe
– baza do broszki

Mycena leaiana jest grzybem, który można znaleźć w Ameryce Północnej, Nowej Zelandii oraz Australii. Grzyb ten wytwarza pomarańczowy pigment, który ma słabe działanie przeciwbakteryjne i ma wyraźne działanie cytotoksyczne wobec komórek nowotworowych .

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!

Broszka z rzeźbami pomarańczowych grzybów (Unique Fantasy Objects)
Broszka z rzeźbami pomarańczowych grzybów

Na stanie