Kategorie: , Tagi: ,

Ozdobny naszyjnik z jaspisem krajobrazowym i grzybkami

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Ozdobny naszyjnik z jaspisem krajobrazowym i grzybkami.

Ten wisiorek możesz założyć do każdej kreacji, by dodać jej nieco leśnego klimatu. Piękne kolory brązu i zieleni dopasują się do każdego ubioru. Noś go i ciesz się piękną ozdobą codziennie.

150 

Na stanie

Ozdoba tylko dla grzybiarzy?

Ten ręcznie wykonany naszyjnik, jest świetnym prezentem dla każdego, kto uwielbia przebywać na łonie przyrody, niezależnie czy zbiera grzyby, fotografuje ptaki, czy po prostu podziwia piękno lasu. Jeśli uwielbiasz oryginalne ozdoby, ekologię lub po prostu chcesz cieszyć oko oryginalnym dziełem, to jest to idealny podarunek dla ciebie!

Leśna sceneria zawsze wprawia mnie w zachwyt. Grzyby, rośliny, zwierzęta, wszystko to chciałoby się zatrzymać i zabrać do domu. Dzięki sztuce możemy to zrobić! Możemy stworzyć cokolwiek nam przyjdzie do głowy i uczynić z tej ozdoby swój ulubiony dodatek do odzieży.

Gęsto, jak to w leśnej ściółce bywa.

Grzybki i liście zostały własnoręcznie wyrzeźbione z modeliny, a następnie pomalowane farbami. Do wisiorka zaczepiłam mocne kółeczko oraz sznurek. Całość zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu kolory na ozdobie nie będą blaknąć i możesz spokojnie ją nosić, bez obawy o zarysowania.

Wymiary

Długość: 4 cm
Szerokość: 9 cm
Głębokość: 1 cm
Waga: 11 g

Z czego zrobiony?

– glina polimerowa
– farby akrylowe
– bigle
– jaspis krajobrazowy

Zasłoniak osłonięty (Cortinarius armillatus) jest dosyć pospolitym grzybem w Europie, rzadziej występuje również w Ameryce Północnej. Jest używany do farbowania tkanin, dzięki czemu możemy uzyskać piękne różowe, a czasem oliwkowe kolory.

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!

Ozdobny naszyjnik z jaspisem krajobrazowym i grzybkami (Unique Fantasy Objects)
Ozdobny naszyjnik z jaspisem krajobrazowym i grzybkami

Na stanie