Kategorie: , Tagi: ,

Naszyjnik z grzybami, motylem i lapis lazuli

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Urocze grzybki, który uzupełnią twój styl.

Jeśli chcesz dodać swojej odzieży szczyptę magii i oryginalności, to te grzybki idealnie się do tego nadadzą. Ten ręcznie robiony naszyjnik będzie pięknie wyglądać na każdym ubraniu, dzięki swoim wyrazistym kolorom. Załóż go do swojej ulubionej kreacji i ciesz się piękną ozdobą.

130 

Na stanie

Naszyjnik z grzybami, motylem i lapis lazuli.

Naszyjniki są świetnym elementem każdego ubioru, niezależnie od wieku i stylu. Więc śmiało możesz podarować ją bliskiej osobie, która lubi magiczne i nietypowe ozdoby. Czy znacie kogoś kto na co dzień nosi grzyby? Pewnie nie i dlatego ten naszyjnik, wyróżni twój nietypowy styl.

Pomysł na ten naszyjnik powstał podczas moich leśnych wędrówek. W lasach jest pełno kolorowych grzybów, które przyciągają nasz wzrok swoimi niesamowitymi kształtami i kolorami. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykorzystywać je jako inspiracja do tworzenia. Dzięki temu możemy cieszyć się ich pięknym wyglądem, bez niszczenia roślinności.

Niewielka rzecz, przygotowana z wielką pieczołowitością.

Ta rzeźba została własnoręcznie wyrzeźbiona z modeliny, a następnie pomalowana farbami, tak by kolorami przypominał prawdziwe grzyby. Grzyb umieszczony jest na bazie broszki, dzięki czemu możesz przypiąć ją gdziekolwiek zechcesz. Całość zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu kolory na ozdobie nie będą blaknąć i możesz spokojnie ją nosić, bez obawy o zarysowania.

Wymiary

Długość: 5,5 cm
Szerokość: 4 cm
Głębokość: 1 cm
Waga: 12 g

Z czego zrobiony?

– glina polimerowa
– farby akrylowe
– sznurek z zapięciem
– metalowe kółko
– lapis lazuli

Entoloma hochstetteri, jest pięknym, niebieskim grzybem, występującym w Nowej Zelandii i Indiach. Maorysi nazwali ten grzyb werewere-kokako, ponieważ kolor przypomina im policzki ptaka kōkako (Koralnik modropłatkowy). Ten piękny grzyb był przedstawiony na znaczkach oraz 50 dolarowym banknocie w Nowej Zelandii .

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!

Naszyjnik z grzybami, motylem i lapis lazuli (Unique Fantasy Objects)
Naszyjnik z grzybami, motylem i lapis lazuli

Na stanie