Kategorie: , Tag:

Naszyjnik z czerwonymi grzybami i kwarcem różowym

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Ozdobny naszyjnik z grzybkami.

Ten wisiorek możesz założyć do każdej kreacji, by dodać jej nieco leśnego klimatu. Piękne kolory czerwieni i delikatnego różu dopasują się do każdego ubioru. Noś go i ciesz się piękną ozdobą codziennie.

 

130 

Na stanie

Naszyjnik z czerwonymi grzybami i kwarcem różowym.

Ten ręcznie wykonany naszyjnik, jest świetnym prezentem dla każdego, kto uwielbia przebywać na łonie przyrody, niezależnie czy zbiera grzyby, fotografuje ptaki, czy po prostu podziwia piękno lasu. Jeśli uwielbiasz oryginalne ozdoby, ekologię lub po prostu chcesz cieszyć oko oryginalnym dziełem, to jest to idealny podarunek dla ciebie!

Leśna sceneria zawsze wprawia mnie w zachwyt. Grzyby, rośliny, zwierzęta, wszystko to chciałoby się zatrzymać i zabrać do domu. Dzięki sztuce możemy to zrobić! Możemy stworzyć cokolwiek nam przyjdzie do głowy i uczynić z tej ozdoby swój ulubiony dodatek do odzieży.

Gęsto, jak to w leśnej ściółce bywa.

Grzybki zostały własnoręcznie wyrzeźbione z masy polimerowej, a następnie pomalowane farbami. Do wisiorka zaczepiłam mocne kółeczko oraz sznurek. Całość zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu kolory na ozdobie nie będą blaknąć i możesz spokojnie ją nosić, bez obawy o zarysowania.

Wymiary

Długość: 7 cm
Szerokość: 2,5 cm
Głębokość: 1,5 cm
Waga: 9 g

Z czego zrobiony?

– masa polimerowa
– farby akrylowe
– sznurek
– metalowe kółko
– kwarc różowy

Wilgotnica karminowa (Hygrocybe punicea), jest pięknym, jadalnym grzybem, niestety rzadko występującym w Polsce. Kucharze doceniają jego walory kuchenne i dodają go do zup i sosów.

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!

Naszyjnik z czerwonymi grzybami i kwarcem różowym (Unique Fantasy Objects)
Naszyjnik z czerwonymi grzybami i kwarcem różowym

Na stanie