Kategorie: , Tag:

Spinka do włosów z rzeźbą ośmiornicy

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Spinka do włosów z rzeźbą ośmiornicy.

Ta ręcznie robiona spinka idealnie będzie wyglądać przy każdej fryzurze. Dzięki jej barwom, może nosić ją każdy, niezależnie od koloru włosów.

 

180 

Na stanie

Dla osób ceniących oryginalne ozdoby.

Chcesz ozdobić swoją fryzurę oryginalną dekoracją? Lubisz obdarowywać bliskie ci osoby ciekawymi i unikatowymi prezentami? Ta ręcznie wykonana spinka, idealnie się do tego nadadzą

Kogo z nas nie fascynują te niesamowite stworzenia? Wypluwające atrament, mackowate ramiona, różnobarwne kolory. Od dawien istnieją w legendach i mitologii. Kraken, legendarny potwór morski czy Cthulhu, pojawiający się u Lovecrafta, to tylko dwa przykłady stworzeń inspirowanych ośmiornicami. A jest ich dużo, dużo więcej. Pytanie tylko czyje macki wychodzą z tego pustynnego podłoża…

Piękna ośmiornica, który ozdobi twoje włosy.

Ta ręcznie robiona spinka została zrobiona z modeliny, a następnie pomalowana farbami akrylowymi. Ośmiornice zaczepiłam do bazy spinki, dzięki czemu możesz spiąć nią włosy i wyglądać jakby usiadła ci na nich. Całość zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu kolory na ozdobie nie będą blaknąć i możesz spokojnie ją nosić, bez obawy o zarysowania.

Wymiary

Długość: 6 cm
Długość spinki: 8 cm
Szerokość: 9 cm
Głębokość: 2 cm
Waga: 22 g

Z czego zrobiony?

– glina polimerowa
– farby akrylowe
– spinka

Ośmiornice (Octopoda) żyją w każdym oceanie. Naukowcy twierdzą, że są to najinteligentniejsze bezkręgowce. Pojawiały się już w starożytności, na dziełach sztuki i w mitologii. Często były przedstawiane jako potwory morskie, które budziły postrach wśród ludzi.

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!

Spinka do włosów z rzeźbą ośmiornicy (Unique Fantasy Objects)
Spinka do włosów z rzeźbą ośmiornicy

Na stanie