Kategorie: , Tag:

Kolczyki z niedźwiedziówką włodarką i hematytem

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Zwiewne niczym prawdziwy motyl.

Kolczyki są zawsze udanym prezentem, który przypadnie do gustu każdemu. Piękne i wiszące, ozdobione pięknymi motylami na pewno będą cudownie pasować do każdej kreacji.

 

120 

Na stanie

Kolczyki ozdobione niedźwiedziówką włodarką i hematytem.

Te kolczyki, będą idealnym prezentem na takie okazje jak dzień kobiet, urodziny czy walentynki. Możesz je również podarować komuś bliskiemu twemu sercu, tak “o”, bez powodu. Takie prezenty są najlepsze i pochodzą prosto z serca.

Motyle uznawane są za najpiękniejsze z owadów. Są symbolem lekkości i szczęścia, przemiany na lepsze, a nawet wolnej duszy. Dzięki umieszczeniu ich na kolczykach, mogłam oddać chociaż odrobinę, tej lekkości i wolności. Przy każdym ruchu ruszają się, jakby miały zaraz zerwać się do lotu.

Kolczyki, które wyglądają jak żywe.

Te ręcznie robione kolczyki zostały zrobione z masy polimerowej, a następnie pomalowane farbami akrylowymi. Do rzeźb zaczepiłam mocne bigle ze stali chirurgicznej, dzięki czemu możesz bezpiecznie je nosić w uszach. Całość zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu kolory na ozdobie nie będą blaknąć i możesz spokojnie ją nosić, bez obawy o zarysowania.

Wymiary

Długość: 6,5 cm
Szerokość: 4 cm
Głębokość (rzeźba): 0,5 cm
Waga: 7 g

Z czego zrobiony?

– masa polimerowa
– farby akrylowe
– bigle
– kółeczka
– hematyt

Niedźwiedziówka włodarka (Arctia villica) jest pięknym motylem występującym w Europie, północnej Afryce i Azji aż po Indie. W Polsce jest szeroko zasiedlony (poza terenami górskimi), ale jest rzadko spotykany.

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!

Kolczyki z niedźwiedziówką włodarką i hematytem (Unique Fantasy Objects)
Kolczyki z niedźwiedziówką włodarką i hematytem

Na stanie