Broszka z rzeźbą motyla niedźwiedziówka krasa

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Dla chcących zatrzymać kawałek natury dla siebie.

Ta piękna broszka z motylem sprawi przyjemność każdemu, kto interesuje się światem owadów. Jeśli uwielbiasz obserwować te niesamowite owady i chcesz móc cieszyć się ich widokiem na co dzień, przyczep tę broszkę do swoich ciuchów i ciesz się oryginalną ozdobą.

100 

Na stanie

Piękna broszka z rzeźbą motyla niedźwiedziówka krasa.

Uwielbiasz niecodzienne dodatki, które podkreślą twoją osobowość? Ta ręcznie robiona broszka idealnie się do tego nada. Podaruj ją ukochanej lub zrób sobie prezent, a na pewno osoba obdarowana będzie go wspominać bardzo długo.

Motyle od zawsze mnie fascynowały. Bardzo ciekawym faktem jest to, że niektóre dorosłe motyle nie przyjmują pokarmu. Żyją wykorzystując zapasy zgromadzone w ciele, gdy były larwami. Ma to swoje zalety, dorosły owad nie marnuje czasu na wyszukiwanie pokarmu, ale również wady, ponieważ długość jego życia jest ograniczona wielkością zapasów.

Do każdej broszki dodany jest bawełniany sznurek, dzięki czemu możesz ją nosić również jako naszyjnik.

Gliniany owad wygląda, jak żywy.

Dzięki teksturze powierzchni, jaką uzyskałam rzeźbiąc w modelinie oraz uzyskanemu kolorowi, broszka ta wygląda prawie jak żywa. Dzięki zamocowanemu z tyłu zapięciu motyl wygląda jakby usiadł na tobie. Wszystko zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu kolory na ozdobie nie będą blaknąć i będzie ona odporna na zarysowania.

Wymiary

Długość: 3 cm
Szerokość: 5 cm
Głębokość: 1 cm
Waga: 5 g

Z czego zrobiony?

– glina polimerowa
– farby akrylowe
– baza do broszki

Niedźwiedziówka krasa (Pericallia matronula) jest pięknym motylem występującym w Europie i Azji od, aż po krańce Syberii. W Polsce wystepuje lokalnie w Wyżynie Krakowsko-Częstochowskiej, w Tatrach, Pieninach, Beskidzie oraz w Bieszczadach. Zagrożeniami dla niej są niekorzystne zmiany w środowisku i wyłapywanie przez kolekcjonerów.

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!

Broszka z rzeźbą motyla niedźwiedziówka krasa (Unique Fantasy Objects)
Broszka z rzeźbą motyla niedźwiedziówka krasa

Na stanie