Kategorie: , Tag:

Spinka z zielono czarnym motylem

Jedyny w swoim rodzaju produkt dostępny “od ręki” i gotowy do wysyłki.

Piękna, oryginalna spinka.

Ta piękna spinka będzie wspaniałym dodatkiem do każdego ubioru. Załóż ją i podziwiaj. Dzięki swoim kształtom i unikatowości na pewno przyciągnie on oko niejednej osoby.

180 

Na stanie

Spinka z zielono czarnym motylem.

Ta ręcznie wykonana spinka będzie idealnym prezentem dla wszystkich entomologów. Jeśli tak jak ja, uwielbiasz obserwować niesamowite owady, to jest to idealny podarunek dla ciebie.

Motyle od zawsze przyciągały mój wzrok. Piękne, niewielkie stworzenia, które zachwycają swoim wyglądem i kolorami. Nic dziwnego, że w lato uwielbiam siedzieć i obserwować je.

Niewielka ozdoba, wymaga dużej pracy.

Ta ręcznie robiona spinka została zrobiona z modeliny, a następnie pomalowana farbami akrylowymi. Rzeźbę zaczepiłam do bazy spinki, dzięki czemu możesz spiąć włosy i wyglądać jakby motyl usiadł ci na nich. Całość zabezpieczyłam lakierem artystycznym, dzięki czemu kolory na ozdobie nie będą blaknąć i możesz spokojnie ją nosić, bez obawy o zarysowania.

Wymiary

Długość: 4 cm
Długość spinki: 8 cm
Szerokość: 9 cm
Głębokość: 1,5 cm
Waga: 13 g

Z czego zrobiony?

– glina polimerowa
– farby akrylowe
– spinka

Ornithoptera goliath jest pięknym motylem z Nowej Gwinei. Mieszkańcy Nowej Gwinei hodują te motyle jako środek generowania dochodu, często poprzez sprzedaż okazów zagranicznym kolekcjonerom. Zbieranie motyli jest legalne pod warunkiem uzyskania pozwolenia. Hodowla motyli pozwala mieszkańcom wioski uzyskiwać dochody ze środowiska bez niszczenia go, zapobiegając uszkodzeniom dzikich populacji rzadkiego motyla.

1.  Cieńsze elementy są delikatne, także proszę o ostrożność :)

2. Należy unikać wody (mycia się pod prysznicem, prania produktu, itp), wstrząsów, nadmiernego eksponowania na słońce oraz zrzucania z wysokości. 

3. Czyścić lekko wilgotną szmatką lub miotełką do kurzu.

4. Korę i drewno mogą pokrywać naturalne elementy, przebarwienia i niedoskonałości.

Mam nadzieję, że zakupione rzeczy przyniosą ci radość i dodadzą trochę kolorów w codziennym życiu!

Spinka z zielono czarnym motylem (Unique Fantasy Objects)
Spinka z zielono czarnym motylem

Na stanie